Přejít na obsah

6.sraz SKODAHOME.cz


vittorio

Doporučené příspěvky

hošani??? kol5 brrrr

Ty to asi nevíš, ale já jak ty píšeš "hošan"(pro jiné buzna a podobně) jsem, ale k Petrovi mne pojí více než obrovské přátelství a nyní, co doslova vybojoval život nad jednou sviní (nemoc) tak o to více. Asi tak chlape. Jelikož vím, že jsi zvláště Petrův boj nemohl vědět, tak to jen uvádím, aby bylo více než jasno ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smoulova Invaze prijede taky!!!! Tolik Smouliku jste na jednom miste jeste nevideli!!!

U nas to bude asi sobota-nedele.

Doufam ze party bude v sobotu a ne v patek!!????!!!!

Rychle jeste obednavam chaticku.

tak paráda,neboj tam se paří v pátek i sobotu kol11

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty to asi nevíš, ale já jak ty píšeš "hošan"(pro jiné buzna a podobně) jsem, ale k Petrovi mne pojí více než obrovské přátelství a nyní, co doslova vybojoval život nad jednou sviní (nemoc) tak o to více. Asi tak chlape. Jelikož vím, že jsi zvláště Petrův boj nemohl vědět, tak to jen uvádím, aby bylo více než jasno ;)

super, tak to mu gratuluju... dá-li se to tak říct... :palec2:

teď nic ve zlém, ale "teplouše" já fakt nemusím! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak paráda,neboj tam se paří v pátek i sobotu kol11

Jooooo můžu potvrdit že se na srázku se paří jak o život,hlavně když přijede Harmm a jeho sací komando :Slívka -_- Pár jedinců to do Neděle skoro nerozhodilo :wacko:

Editováno: , autor: frenky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jooooo můžu potvrdit že se na srázku se paří jak o život,hlavně když přijede Harmm a jeho sací komando :Slívka -_- Pár jedinců to do Neděle skoro nerozhodilo :wacko:

pár jedinců,vim o jednom takovém,nebudu jmenovat :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich: :smich:-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super, tak to mu gratuluju... dá-li se to tak říct... :palec2:

teď nic ve zlém, ale "teplouše" já fakt nemusím! ;)

To si ale sám sobě odporuješ. Buď opravdu nic ve zlém a nebo jsem prostě teplouš a a ty mne nesnášíš? Jedno nebo druhé, ale nejsme v parlamentu ČR, aby si se neuměl vyjádřit jednoznačně. Toť vše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super, tak to mu gratuluju... dá-li se to tak říct... :palec2:

teď nic ve zlém, ale "teplouše" já fakt nemusím! ;)

aby jsi byl uveden do obrazu Pavlík je sice homosexuál, ale není to žádná vymaštěná hlava, ale chlap jako hora, která nikomu svou orientaci nevnucuje ba naopak dokáže hodně naslouchat a pomoct

a ted zpět pokud bude hezky a nebudu v práci určo se dorazím podívat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...