Přejít na obsah

Kolik průměrně ujede na plnou nádrž?


Johny55

Doporučené příspěvky

max 600km na uplne plnou nadrz vic ani tuk, prumer dle pc 8 az 10l na 100. OI 2001 18T ,kola 225.45r17 motor serie akorat vyhozenej kat,chvili se snazim jet sporo , to jedu treba z prahy do usti nad lab. max 100kmh spotreba prumer 7lna 100 ale zpatky to uz nevydrzim a jedu podlahu :aggressive: a je po srande :feve: ale stve me ta mala nadrz na dovolenou musim tankovat 3krat tam a 3krat zpatky mit tdi tak tankuju max 3krat celkem :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O1 1.9tdi 66kw, kola 16" 205/55/16 bezne najedu 900-1000km
Mi se povedlo uz asi 3krat neco kolem 900 km na plnou... 1.9TDi 66KW - 195/65/15 :p

jak máte velkou nádrž? lepřečeno mám taky 1,9 TDI 66KW, ale přesně nevím na kolik mám ? 55l , 50l je to napsaný ve velkým techničáku

?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OI,1,9Tdi,66kw+trysky S764+chip(Tdifun),195/65 R15 na plnou najedu 1100-1170km.Podotýkám,že dotankuji po prvním cvaknutí 10l.Už jsem tam narval 58l(+"výpary" v nádrži). ;)

tak to je zajímavé a pro mně motivující - až budu tankovat, tak se taky pokusím tam narvat více litrů :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to je zajímavé a pro mně motivující - až budu tankovat, tak se taky pokusím tam narvat více litrů :feve:

nekde jsem cetl ze se to nema uplne po okraj

je to pravda a kdyz tak kvuli cemu?

jinak to delam taky

Editováno: , autor: zdsamct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U dieslu tu nádrž můžeš našlapat až po hrdlo a nic se nestane. U benzinu ne, tam natankuj do vypnutí pistole a úak to třeba jen dorovnat na litry, jink se může palivo dostat do uhlíkového filtru a tím se zničí a musí se vyměnit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

okty maji mit 55l ale me se to zda nejaky divny...50l jsem tam nikdy nedal

Okinky mají 55l, mě když to pípne, tak tankuji vždy plnou, tj. okolo 45 l.

V rezervě tedy musí být cca 10 l, což je u mě o něco více než 120 km. V létě bych to chtěl vyzkoušet skutečně do sucha,

abych věděl, co si mohu dovolit. Nerad bych jí ale ublížil.. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...