Přejít na obsah

Kolik průměrně ujede na plnou nádrž?


Johny55

Doporučené příspěvky

1,9 SDI 2003, 50 kw, Priemerne prejdem 900 - 1000 km na plnú 55l nádrz, ale závisí to hl od toho kde beham ak beham v dedine a meste tak sa stane ze len do 900km ale ak idem na cestách kde menusím furt prehadzovat tak do tych 1000, ale mam overené ked som siel na dovolenku ze na plnú som spravil 1000 km a to nepočítam rezervu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezdá se vám lidi, že ten palubní PC měří spotřebu docela jinak, než když si to spočítáte sami? Mě to teda měří "daleko lépe", jako že mám spotřebu kolem 7litrů a když si to vypočítám podle najetých km a natankovaného benzínu, tak mi vychází 7,7 a to mi přijde docela rozdíl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezdá se vám lidi, že ten palubní PC měří spotřebu docela jinak, než když si to spočítáte sami? Mě to teda měří "daleko lépe", jako že mám spotřebu kolem 7litrů a když si to vypočítám podle najetých km a natankovaného benzínu, tak mi vychází 7,7 a to mi přijde docela rozdíl...

Taky se mi zdá že pal.PC je vrchní sedmilhář.Ale už jsem to zkousnul.Prostě mu nevěřím všechno co mi nakecá ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě PC ukazuje docela přesně, nemůžu si na něj stěžovat. Ale jinak si myslím, že není problém to píchnout na kabel a ten PC trochu upravit,aby ukazoval lépe. Mluvit o něm jako o sedmilháři se mi nelíbí, spíš je špatně nastavenej. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já najedu na plnou 500 - 650km, moc to nešetřím..ono to ani nejde ;) O1RS. Max se mi povedlo něco přes 750km, ale to byla cesta na dovču do Chorvatska :palec2:

Jo a kola 205/55 R16

Koukám že máme tak nějak stejně těžkou nohu na stejným voze i gumách. Taky se motám okolo těch 600 Km. Do Chorvatska jsem tam jednou zahlídl i 780 Km. Teď jsem zvědavej jak to bude vypadat na 225/45 R17 ??? Možná když sundám lyžáky tak to nebude tak hrozný ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že máme tak nějak stejně těžkou nohu na stejným voze i gumách. Taky se motám okolo těch 600 Km. Do Chorvatska jsem tam jednou zahlídl i 780 Km. Teď jsem zvědavej jak to bude vypadat na 225/45 R17 ??? Možná když sundám lyžáky tak to nebude tak hrozný ???

Mě po zimě z 205/55 r16 na letní 225/45 r17 spotřeba stoupla o 0,5 litru :aggressive: 1.8T RS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co jsem teď koukal, tam mezi 74kW a 55kW je rozdíl ve spotřebě jen 0,1l podle dokumentů od škodovky.

včera jsem pálil Olomouc Brno Praha po D1 průměrná rychlost 140km/h a spotřeba 6,5l a to jsem to z kopečka nešetřil, dvakrát tam bylo i víc jak 190km/h a okamžitá spotřeba 7,5l lol

kopec je pak už horší :feve:

Co jsem koukal já tak rozdíl je 0.2l. Tedy 55Kw-7.6l a 74Kw-7.8l teda ne že by na těch dvou deci nějak zvlášť záleželo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezdá se vám lidi, že ten palubní PC měří spotřebu docela jinak, než když si to spočítáte sami? Mě to teda měří "daleko lépe", jako že mám spotřebu kolem 7litrů a když si to vypočítám podle najetých km a natankovaného benzínu, tak mi vychází 7,7 a to mi přijde docela rozdíl...

jo,tak jsem to měřil taky,PC ukazuje 5,9 dlouhodobá,real je 6,6

no na ty moje couračky po městě to jde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Máte kucí nějak těžký nohy

1.9 TDI 66kw

Město 5.5l

Dálnice 4.5l (ale dokážu jet i za míň. České Budějovice - Praha 3.9l dle palubího PC)

Kombinovaný 5.2l

Vloni jsem odjel Chorvatsko 1800km na plnou nádrž až po víčko (a to doslova) plus 20l v kanystru v kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...