Přejít na obsah

Kolik průměrně ujede na plnou nádrž?


Johny55

Doporučené příspěvky

Když na něj zatlačíš směrem dolů (prstem nebo třeba tankovací pistolí) tak se odvzdušní nádrž.

pre istotu sa ešte opýtam ... "smerom dolu", to je dovnútra hrdla (nádrže)? ... čiže keď mi vypne pištoľ po cca 50 litroch, stačí zatlačiť ten "čudlíček" dovnútra (2-4 krát .... nádrž si "odgrgne") a ešte mi tam zopár litríkov vojde .... :palec2: .... asik som to poxopil ;) ..... veľká vďaka .. ;):)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano do vnitřku nádrže. PIstol vypne, zatlačíš, ono to odfoukne. Tak tam dotankuješ zase nějaký ten litřík a pistole zase vypne. Zase zamáčkneš. Takhle to párkrát opakuj a uvidíš ;).

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak já se co se týká najetých km stále zlepšuji. Je to tím, že jsem začal dojíždět do práce cca. 40km a to je potom spotřeba daleko nižší než dříve po městě.

Mám 1,6 benzín, 74kW, pneu klasika 195/65/15. Najezdím 800km na nádrž 55litrů. Jezdím až úplně do prázdna, zůstane mi tam vždy tak 2-3 litry. Ujede někdo s podobnou motorizací stejně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj, mám 1.9 TDi 81kW najeto 300 tis. km kola 195/65 15" a nedávno jsem jel dálkovou trasu. Měl jsem plnou nádrž skoro až po hrdlo, a palubák mi ukazoval dojezd 1290km, ujel jsem 750km a jak jsem přijel, tak jsem měl ještě půl nádrže a palubák mi psal ještě dojezd 550km a spotřebu 4,6l. Více než polovinu trasy jsem jel po dálnici tak do 130km/h zbytek po okrskách.

Editováno: , autor: DaCi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím čo to tu za spotreby píšete :p ale na plnú nádrž v pohode 1200km a do chorvátska na natlačenú nádrž až 1300km... :palec2: teraz sa v pohode držím na 3.9L na 100km..... rv.99 Combi 1.9 TDI 66kw 240.000km...... bez klímy :palec2:

post-22458-1218227105_thumb.jpg

Editováno: , autor: dzordzi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
... a tojota furt machruje jak s noym jarynem ujedete az 777 km na nadrz lol

počkat ne 777Km to je míň ne? myslím, že 720... chi chi to ujedu taky lol akorát Jarda má asi menší nádrž no mezi námi ten jejich 1,VVTi mno kamarád ho má a říká tomu autíčko na setrvačník a z HTP 12V je naopak nedšenej :)

já osobně těch 800Km na nádrž udělám ;)

Ch jo ti tédéíčkaři mě ale vždycky dokážou zkazit s těma jejich hodnotama náladu :disgust:-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já s OI 2003, motor 1,9 SDI na kolech s letníma 195/65 R 15 mám spotřebu kolem 5 když se hodně snažím (dojezdy přes 900 km do hladového oka) - zatím nejnižší jsem měl 4,7, při běžné jízdě 5,5-6 (běžné dojezdy mezi 800-850 km), kdy je ale většina buď po městě nebo po kopečkách, případně po rychlé kolem té 110-130

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

jeste kontrolka rezer. nesvitila - mel jsem najeto od plne nadrze 747km, takze kdyz bych vyjel k rezerve a pak rezervu - tak i snad tech 800km bych mel najet - mam 1.6 101 ps

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně jezdí 50% Praha a 50% mimo Prahu, tankuju když pípne rezerva a to po vycvaknutí pistole natankuju cca 47-48l nafty a na tohle ujedu 800-850km, záleží jak je těžká pravá noha :crutch:

Co se týče ekonomické jízdy, v červenci jsem jezdil ve Švédsku a na nádrž jsem běžně ujel cca 1100km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Průměrně najedu cca 950-1050Km a to se nijak extra neomezuju. Jedu k pumpě když mi PP ukazuje dojezd cca 30-50Km, ale stejně tam víc jak 50L nenaliju. Palubák ukazuje dlouhodobou spotřebu 4,7, ale klasickým výpočtšm mi vychází 5l. Na to jak s tím jezdím, kolik materiálu na vozíku s tím tahám a v 50% zapnutá klima, tak je to OK.

I like TDi ! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ná nádrž ujedu cca 750km, pokud je to 50% město, 50% dálnice či hlavní...když jedu jen dálnice, tak lehce přes 900km není problém...docela pomáhá 6kvalt

ve měste jezdím dle předpisů, akorát svižněji akceleruji... mimo město nad limit, hlavně po dálnici...

motor TDI 66kW upgrade na 132kW...pneu 205/55 R16

jsem spokojen... :)

Editováno: , autor: JimTDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...