Přejít na obsah

Manuální klimatizace - nefukční, poruchy, závady


Pavel412

Doporučené příspěvky

Chlapi, nechci zakládat nový vlákno tak to hoddím sem.... Dneska sem byl ve Škoda servisu a tam my řekli že kompletní náplň do klímy stojí 3500,- ................. TO JAKO myslí vážne??? Stojí to tak normálne???

Nevim jestli to je normální, ale ani bych se nedivil... Všechno je tam ku..... drahý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Chlapi, nechci zakládat nový vlákno tak to hoddím sem.... Dneska sem byl ve Škoda servisu a tam my řekli že kompletní náplň do klímy stojí 3500,- ................. TO JAKO myslí vážne??? Stojí to tak normálne???

Je to mozne. Ja som kompletnu napln menil na oktavke predvcerom u znameho servisaka a bez papiera ma to cele vyslo na 2500 SK. Samozrejme autorizovany servis je potom trosku "drahsi"... Stale si ale myslim, ze je to super cena, v porovnani s hotovym kompresorom, ktory je za 30-40 litrov - takze som to s radostou zaplatil a fujazdil domov :o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny.

Mám asi měsíc Oktávku. 1,9 tdi. Těšil jsem se na klima která tam je, ale bohužel nejde.

Je to manuální klima. Tlačítko klima se rozsvítí, ale tím to končí. Díval jsem se na

větráky u motoru, ale ty se netočí. Ani žádný zvuk to nikde po zapnutí nevydává.

Prostě nic.

Nevíte někdo co by s tím mohlo být nebo na co bych se mohl podívat abych nějak zjistil

co je asi v pytli ?

Díky za každou radu a názor.

Do botky rovnaky problem ako som mal ja. Dal som to do servisu znamemu a riesenim bola vymena, respektive nova napln klimy! Len pre zaujimavost - po znamosti som to mal za 2500 SK a bol som stastny ako blcha :o) ze nemusim dat 40 za celu klimu! Lebo bez klimy si to uz nedokazem predstavit ;O)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

TAk mám ten samý problém, klima nefunguje, medium sice nebylo, ale včera jsem byl na doplnění a zjistily jsme že se neroztočí ventilátor, měl tam nějaký měřák a při tlaku cca 20 atm. se měl roztočit a nic. Pak říkal že je to asi důvod proč tam to medium nebylo, že když jde tlak do 30atm tak se automaticky vypouští pod auto.

Editováno: , autor: Paul
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...