Přejít na obsah

Manuální klimatizace - nefukční, poruchy, závady


Pavel412

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Zdravim. Mám problém. Přestala mi jit klima. nechal jsem si to vyčistit a znovu naplnit. a nic. po 14 dni jsem zjistil ze mi upadla spojka klimatizace,dal jsem ji zpet. a kdyz mam volnoběh a dam z ECON AUTO tak otacky klesnou,to znamena ze to spina,ne?? Ale proc to nechladí? Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Mám problém. Přestala mi jit klima. nechal jsem si to vyčistit a znovu naplnit. a nic. po 14 dni jsem zjistil ze mi upadla spojka klimatizace,dal jsem ji zpet. a kdyz mam volnoběh a dam z ECON AUTO tak otacky klesnou,to znamena ze to spina,ne?? Ale proc to nechladí? Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když zapnu klimu,tak vrtule se rozjedou,a po 15 sec. se vypnou,a zase po 15 sec. se zapnou.A porad dokola.kdyz stojim na volnoběh,a kdyz jedu tak to same,citim jak ty otacky padnou a trošku to cukne(zpomali). a vzduch se mi zda byt stejny jak kdybych mel ECON.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wag je diagnostický software....

tlak zjistí třeba ten kdo ti to plnil- i když nevím jestli tě k němu znova posílat....když to je člověk u kterého si nejseš jistý, že nepozná upadlou "spojku" při plnění :wacko: = když klimu plním, tak ji skouším-tj.poznám, zda funguje a vidím jak se pohybují tlaky atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám něco podobnýho,

včea mi to přestalo taky chodit, nejdřív se zapínal a vypínal větrák, bylo to ale pro climatronicu na ECON,

kouknul jsme na VAG mám tám tyhle 3 závady :

Číslo dílu: 06A 906 033 DM

Díl a/nebo verze: SIMOS33 1.6l 2V 00HS7290

Kódování: 00231

Číslo dílny: WSC 12345

Další informace: TMBHX41U938696886 SKZ7Z0C1887774

2 závad nalezeno.

18070 - rizeni vetraku chlazeni 2: zkrat na kostru

P1662 - 35-00 - -

16917 - tlakove cidlo klimatizace: signal prilis velky (G65)

P0533 - 35-10 - - - Sporadická

1 závad nalezeno.

00792 - tlakovy spinac klimatizace (F129)

35-00 - -

jsem spíš laik, ale myslim, resp. doufám, že to bude to čidlo tlaku, jestli mi to někde uteklo tak je to v pr........no uvidíme, jestli někdo má nějakou radu se m s ní,

díky

m.

P.S. V ETCE nemůžu za boha najít číslo dílu toho čidla, nevíte ho někdo ?... (G65)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele to je o ničem- poznávat jestli klima jde nebo nejde podle kolísajících otáček je k ničemu, takhle ti nikdo tady nepomůže. Jak jsem napsal tady a několikrát už i jinde- jde kompresor? s jakými tlaky?-jestli jsou tlaky OK a vypíná tlak. čidlo=čidlo K.O.....atd atd- jedno po druhém. Něco musíš vyloučit, takže opravdu wag nebo změřit tlaky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to cz pida:

V ETCE to je v sekci 2. Nádrž palivová a potrubí, výfukové ústrojí, topení

Zde:

Díky za pomoc, mám starší verzi ETKY,

je to tam ale takhle a i nákres je podle mně správně, ten tvůj mi na to nepasuje, tam je ten ventil někde u chladiče a já ho mám před přepážkou,

začínám se v tiom pomalu ztrácet :-)

post-6551-1251106022_thumb.jpg

Editováno: , autor: cz pida
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já mám závadu odstraněnou.....byl to tlakovej ventil,

cena ca. 1 200Kč, zkusil jsem ho z jiný octávy a bylo to nejrychlejší řešení...přesně před tim mi ale taky takhle pulsoval ten větrák jako tobě,

jestli máš možnost někde si ho půjčit tak to zkus,)potřebuječ na to 17tku stranovej klíč a 2 minuty času, je tam pojistnej ventil takže se nemusíš bát, že by ti utekla náplň, prostě ho povolíš nejdřív klíčem, zbytek jde rukou a namontuješ jinej...za vyzkoušení nic nedáš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...