Přejít na obsah

Manuální klimatizace - nefukční, poruchy, závady


Pavel412

Doporučené příspěvky

Jo přesně tak, nic se znova plnit nemusí, je to za 2 minuty vyzkoušený,

ventilů jsou v podstaě 2 druhy, ten novějeí ma trochu jinej tvar a trochu jinou konstrukci, je to ale jeden a ten samej systém. Když to nebude on tak holt asi zajet někam přeměřit tlaky.

Jinak to vypadá cca. takhle http://obchod.autokelly.cz/detail.aspx?Pri...=XS%201J0959126 může být ale i trochu užší a vyšší číslo je 1J0959126

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak, me ty vetraky taky stridave spinaj a vypinaj kdyz pustim AUTO a stojim na miste, za jizdy nevim, ale chladi mi to, climatronic mi akorat hlasi 4FA nebo jak je nejaka ta klapka, ale chladi to, tak ji neresim ...

Ahoj,mam Octavia 1.9TDI 81kW r.v.2002 a odešel mi snímač výstupní teploty výparníku kod výrobku je HE6PT005855-211.Nemáte s tím někdo zkušenosti??Nikdo mi zatím nedokázal pomoct.Jen vím,že je pod palubkou,ale nechce se mi sundávat celá palubka.Potřebuju vědět,jakou část palubky sundat,abych se dostal na ten snímač.Díky všem :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

jak som menil na aute radio tak som dal von aj klimatronik a odpojil sa mi jeden kabel a neviem kam mam zapojit spat.Vsetky kable su tenke okrem jedneho co sa mi odpojil je hruby.Odvtedy jak mam odpojeni ten kabel sa mi nezopina elektromagneticka spojka pri zapinani klimi.vedel by mi niekdo poradit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

a vrtule se ti rozběhnou ?

a tos měl upadlou tu spojku i před plněním ?

zdravim, ja som si vsimol az teraz ze mi nejde klima, zapinam ju alebo pouzivam skor iba v lete. kupil som si oktavu na bezne behanie do prace a pod je to 1.9 tdi rv 1999, zijem v britanii takze je to britske auto. je tam AC klima takze ratam ze mi ju vag nenajde ak sa nemylim, este som nekontroloval ci sa tocia vrtule kedze som klimu zapinal za jazdy, len priebezne chcem v priebehu tyzdna skontrolovat ci sa chladia hadice prip skontrolovat snimace. na com si dat zalezat alebo co este skontrolovat, je mozne zistit tlak a existuje nejaka napln alebo sa to plni len v servisoch??? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

dobrý den,

mám dotaz mám octavii 01 66kw 1.9TDi 2002.

Při velkém teplu venku tj. na 28 C mi pri volnoběhu nefunguje klimatizace jakmile se ale rozjedu tak zapne a normalne funguje. Když zastavím tak chvilku jede a pak se zatřepe motor a je po klimě, zastaví se i ventilátory na chladiči. občas když startuji tak je citit kyselé aroma z ventilace. Když už ale nechladím klimu tak to funguje i když stojím.

děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Večer to ještě půjdu projet. Měnil jsem kabinovej filtr a servomotor přetlakové klapky V71 (ten co hejbe s klapkou pro vnitřní/vnější okruh). Dám vědět, i když se obávám, že se to tím nespraví :-)

Editováno: , autor: Luďa
necituj předchozí příspěvky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...