Přejít na obsah

hromadný chiptuning


Josef Novák

Doporučené příspěvky

Promin vzdyt jsem psal ze to ujednam i pro Brno. Zejtra mu zavolam,ale vzhledem ze neodpovedel na nabidku snizeni ceny tak asi zlevnit nechce.

miro mě nejde o to kdo co ujedná...vím že ty to uděláš...i Brno....ale jde mě o to kdo ve čtvrtek bude s ním v kontaktu z Brňáků..jako že se on někde zdrží a tak...a stát se může vše.. :palec2: jinak v poho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to chapu a je to logicky,ale nejdriv jsem si myslel ze mi neodepsal na mail protoze snim tel. spineshank,ale dneska mi jeho zena rekla ze je mimo a bude vecer nebo zejtra a tak mu zejtra zavolam a potvdim tu Bolku a zeptam se na tu slevu. Kde je planovany ten sraz v Bolce? Mira

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdriv se omlouvam Spineshankovi,mam toho moc a nejak mi vynechava mozek je dobre ze Brno bude nekdo ridit od vas. Dnes mi janda upresnil ceny a 1,4Mpi -2500+dph 1,9+1,4tdi-6000kc+dph Frs-ted si nejsem jistej,ale je to 8000 nebo 9000+dph a 1,2htp-3000+dph zlevnit nechce protoze ho vyvoj stal moc penez tak to chce vratit, nicmene kdo si to udela bez papiru tak ma normalni zaruku. Terminy obou akci plati a mista konani taktez. Do tech Sukorad muzem jet vsichni najednou akorat nechce parkovat pred domem je tam pry pole tak na nem a on si to bude organizovat. Navrhnete teda misto v Bolce a tam se muzem sejit. Mira lollol

Editováno: , autor: mira 19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdriv se omlouvam Spineshankovi,mam toho moc a nejak mi vynechava mozek je dobre ze Brno bude nekdo ridit od vas. Dnes mi janda upresnil ceny a 1,4Mpi -2500+dph 1,9+1,4tdi-6000kc+dph Frs-ted si nejsem jistej,ale je to 8000 nebo 9000+dph a 1,2htp-3000+dph zlevnit nechce protoze ho vyvoj stal moc penez tak to chce vratit, nicmene kdo si to udela bez papiru tak ma normalni zaruku. Terminy obou akci plati a mista konani taktez. Do tech Sukorad muzem jet vsichni najednou akorat nechce parkovat pred domem je tam pry pole tak na nem a on si to bude organizovat. Navrhnete teda misto v Bolce a tam se muzem sejit. Mira lollol

Omlouvat se není za co,chápu že člověk v dnešní době nestíhá vše ;)

Jen doufám že v oba dva termíny klapne vše tak jak má :palec2: a vše bude :prc::punk::rock: a Mr.Cimbu :worthy nám ukáže to nej :palec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...