Přejít na obsah

Letní pneumatiky


Jeff

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Já půjdu do 165/70, každopádně taky se mi víc líbí ty Pirelli, někde jsem na netu našel, že Goodyear se prý hodně sjíždí.

edit: tak jsem koupil a nazul. Po krátkodobém používání musím říct, že super. Spotřeba (oproti zimním) o cca 0.1 - 0.2 (dle pal.počítače) klesla - měřeno při cestě do práce - 30km, 30/70 obec/mimo obec. Jsou tiché.

Mohu vřele doporučit.

Editováno: , autor: Demonicus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj Stando, oživuji toto téma. Jaký je názor ny ty Infiniti?

Co se týče letních nevím, ale co vím, tak zimní Infinity jsou hrozně oblíbené mezi kamionovými dopravci a prý i Student Agency na nich jezdila a moc si je pochvalovali :palec2:

Dle mého soudu, bych to zkusil. Kdybys měl kopit každy dva roky nový číňany než jezdit 6 let na Dunlop-ech nebo Michelin-ech, asi bych volil tu první variantu.

Já osobně jezdím občas rychle do zatáček, ale pouze za sucha. Jakmile začne pršet jezdím velmi opatrně, žádný divočení.

Včera jsem jel večer za deště do práce a po mé klidné cestě cca 50-70 km/h jsem potkal tři auta rozstřelený ve škarpě. Holt fyzikální zákony neodrbeš !

Editováno: , autor: pentadius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nemohu to až tak pořádně posoudit, protože jsem je musel vrátit, prodali mi 2 gumy křivý a na novou dodávku jsem nechtěl čekat, tak jsem vzal jiný. ale za cenu 1000 kč za ks si myslím, že to je moc hezký

ale nějakou dobu jsem na nich najezdil asi 2000 km a dle malých zkušeností bych do nich šel znova, nebál bych se toho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Ahoj, tak uz taky shanim letni pneu. :-)

Poradte a napiste vase zkusenosti. Co jsem se docetl, tak hodne chvali znacku Kleber, napr. Dynavix HP2 nebo HP3, pry mnohem lepsi nez Barumky, co vy na to?

U mne konkretne by se jednalo o rozmer 165/R14, klasika...

Pozadavky jsou vysoky najezd km a nizka hlucnost. Nejezdim moc rychle, max 130 pri ceste na dovolenou....stejne to uz je u 50kW MPI blizko max. a spotreba uz je dost vysoka :-)

K te hlucnosti, zatim jsem jezdil na Polaris-ech a letni jsem dojel protektory a presto jsem neslysel takovy hluk jako treba v Kii Ceed od podbehu nebo dokonce i u Fabie II se mi zda, ze podbehy jsou hlucnejsi...mozna je jenom vetsi hluk od ostatnich casti vozu... :-)

Posledni a asi nejdulezitejsi je cena:-) Hledam pneu max do 900-1000/kus...vetsina znacek v tehle cene neco ma, tak poradte ;-)

Diky!!

Editováno: , autor: Manek88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 měsíce později...

acyplpyrin: Co treba napsat na jake konkretni gumy mas slevu !? Tady nikdo netusi o jake sleve mluvis cece... :kol-32: Napis znacky pneu, a idealne i cenu za kolik to muzes sehnat a pak se da v necem radit.

Navic podle tveho rozmeru asi mas Octavii a pritom pises do sekce Fabie, tak ja nevim v cem ti poradit ? Co se tyka rozmeru disku, urcite mas 4x100 ? A ne treba nahodou 5x100 jak je vecinou bezne pro octavie a fabie jednickove ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DEZENT RE 6x15 4x100 ET38 prosim čo znamena ET38 v techničaku mam 43, musi to byť 43, bol by problem s poistkou v pripade buračky ?

ET je tzv zális disku = čím nižší ET tím více ti bude disk vylézat z blatníku, čím vyšší číslo ET, tím více bude disk utopený za blatníkem.....ET stejně jako šířka disku (xJ) by měly sedět dle TP...moc se to nekontroluje, ale kdyby se na tom někdo obracel....;)

jinak jestli chceš poradit pneu, nadhoď na jaký vůz a jaký rozměr...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ET je tzv zális disku = čím nižší ET tím více ti bude disk vylézat z blatníku, čím vyšší číslo ET, tím více bude disk utopený za blatníkem.....ET stejně jako šířka disku (xJ) by měly sedět dle TP...moc se to nekontroluje, ale kdyby se na tom někdo obracel.... ;)

jinak jestli chceš poradit pneu, nadhoď na jaký vůz a jaký rozměr...

185/55 R15

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

acyplpyrin: Co treba napsat na jake konkretni gumy mas slevu !? Tady nikdo netusi o jake sleve mluvis cece... :kol-32: Napis znacky pneu, a idealne i cenu za kolik to muzes sehnat a pak se da v necem radit.

Navic podle tveho rozmeru asi mas Octavii a pritom pises do sekce Fabie, tak ja nevim v cem ti poradit ? Co se tyka rozmeru disku, urcite mas 4x100 ? A ne treba nahodou 5x100 jak je vecinou bezne pro octavie a fabie jednickove ?

som sa sekol ma to byť 5x100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je to spis jako nejaky CHAT, psat po kouskach sve odpovedi, exitsuje editace! Jako kdyz nechces napsat jake pneu muzes mit a za jakou vyhodnou cenu, tak proc se tady vubec ptas na nejake rady a doporuceni, kdyz sam nejsi schopen polozit plnohodnoutnou otazku..AAAAch jooo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je to spis jako nejaky CHAT, psat po kouskach sve odpovedi, exitsuje editace! Jako kdyz nechces napsat jake pneu muzes mit a za jakou vyhodnou cenu, tak proc se tady vubec ptas na nejake rady a doporuceni, kdyz sam nejsi schopen polozit plnohodnoutnou otazku..AAAAch jooo...

NEDRAMATIZUJ neuviedol som žiadne gumy, čakal som Vaše návrhy podložené osobnými skúsenosťami, ale keď inak nedaš tak napr. Semperit SPEED-LIFE za 62 eur kus ( 185/55-R15 )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...