Přejít na obsah

Letní pneumatiky


Jeff

Doporučené příspěvky

ty goodyear excellence jsem mel objednane a zrusil jsem je, protoze me bracha odradil skrz to, ze jsou hlucne...tak jsem zvolil dunlop sport fastresponse, ted v testech dopadli dost dobre...kukni na az-pneu.cz tam maji ty testy

Dunlop nebrat !!! Vlastní zkušenost = h...o vydrží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dunlop nebrat !!! Vlastní zkušenost = h...o vydrží.

hmmm uvidime, je to novy vzorek a prave ze spotrebu a opotrebeni ma lepsi nez treba goodyear excellence, toz uvidime...stejne pri mych 15 tkm rocne vcetne zimaku mam ty kola na nekolik let a myslim ze je budu prodavat s autem, ze je nestihnu vymenit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmmm uvidime, je to novy vzorek a prave ze spotrebu a opotrebeni ma lepsi nez treba goodyear excellence, toz uvidime...stejne pri mych 15 tkm rocne vcetne zimaku mam ty kola na nekolik let a myslim ze je budu prodavat s autem, ze je nestihnu vymenit

Dal jsem na recenze :aggressive: a koupil Dunlop SP sport 3000 205/55/16. Mám najeto cca 25tis.km a vzorek 5mm, vše napovídá životnosti 50tis max.60tis km.Made in Turkey hovoří za vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Chtěl jsem se zeptat, jaký máte zkušenosti s pneumatika Matador. Koupil jsem Fábii combi a měla ubutý Matador Stella.Na zimu jsem koupil barumky a teď jsem přezul na matadorky a přijde mi, že docela hodně za jízdy hučí. Teda myslím,si že je pneumatikama, protože mám najeto 30tis.km a nepředpokládám, že by ložiska byla v háji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim !

Ja mam taky Matadory jako letni a hlavne pri pomale jizde 30-40 huci hodne. Se zvysujici rychlosti je to uz v pohode. V zime na Savach pravej opak pri pomale jizde naprosto klid a ve vyssich rychlostech trosku hucely.

Obecne matador neni nic moc.

jenže v zimě,když jsem tam měl barumky, tak to nedělalo.Když jsem nedávno přezul na matadorky, tak to začalo hučet.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mně zaleži jaky matadorky obuješ měl jsem MP15 stela a ty hučely dost a taky klouzaly pak jsem dal Elite a s těma jsem byl spokojenej.Řek bych že to dělá u MP 15 ten plnej střed časem se z něj vzorek ojode a pak to hučí elite maj středovou drážku:Na Fordu fusion mám continentalky a ty maj stejnej střed co MP 15 a hučí taky jak sviňa a na mokru kloužou hlavně při brzdění.

obrázky-1)MP152

2)Elite

post-86-1209709789_thumb.jpg

post-86-1209709804_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lozisko predsa huci trochu inak ako guma. Skus pri jazde okolo 50km/h striedavo zatacat doprava a dolava pokial bude hluk striedavo vacsi a mensi tak je to lozisko a ked bude cca rovnaky tak su to gumy. Inak ked mas zimne na diskoch tak by stalo za pokus ich na chvilu vymenit a skusit ci hucanie prestane. A navyse robim s nahradnymi dielmi a loziska na fabiu predavam na tony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenže v zimě,když jsem tam měl barumky, tak to nedělalo.Když jsem nedávno přezul na matadorky, tak to začalo hučet.

zdravim

u mna tento isty problem. fabia kupena s matador elite mp35 isli potichu, na zimu som kupil barum polaris 2 isli potichu.

na leto som dal matadory a uz boly hlucnejsie ako zimne barumy.na dalsiu zimu zase barumky a v aute zavladlo ticho.

20.4.2008 somdal naspet letne matadory a nastal neznesitelny hluk, 30.4 2008 som dal v servise nahodit nove barum briliantis

a v aute zase nadherne ticho.

matadory mali nabehane 16tisic km dezen ako novy takmer nezodrany rovnomerny po celej gume. servisak povedal ze

matadorky su take. a keby to boly loziska tak bi hucali aj zimne gumy a hlavne v prudkych zakrutach.

potiahni dlanou po pneumatike tam a spat co budes citit, u mna v jednom smere hladko a v druhom akobi proti srsti,

jednotlyve segmenty gumy sa nerovnomerne opotrebovali volnym okom nevidis. ak segmenty narazaju vyssov stranov na

vozovku tak tvoria hluk. a guma je tvrda. auto ma najazdenych 30tisic km

este vyskusaj nadvyhnut zadne kolo roztocit ho a sledovat segmenty, umna poskakovaly hore dole.

zimne maju rovnako najazdene a toto som na nich nenasiel.

ostavam s pozdravom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mně zaleži jaky matadorky obuješ měl jsem MP15 stela a ty hučely dost a taky klouzaly pak jsem dal Elite a s těma jsem byl spokojenej.Řek bych že to dělá u MP 15 ten plnej střed časem se z něj vzorek ojode a pak to hučí elite maj středovou drážku:Na Fordu fusion mám continentalky a ty maj stejnej střed co MP 15 a hučí taky jak sviňa a na mokru kloužou hlavně při brzdění.

obrázky-1)MP152

2)Elite

To čo píšeš môžem len potvrdiť, ja mám tie isté skušenosti s Matadormi, teraz jazdím na Elite2 / a su OK/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Sice mam rozměr 185/60 R14, ale potvrzuji, že ty Barum Brilantis jsou hodně hlučné. :huh: Jsou to uplně nové gumy na origo hliníkách. V zimě jsem jezdil na Barum Polaris II, a ty jsou proti brilantisum daleko tižší (stejnej rozměr). Po přezutí na letní jsem měl zprvu dojem, že se auto ztišilo, ale pak jsem zjistil že je to tím, že kola dělají takový hluk, že zvuk motoru se v tom trochu ztrácí... :( Taky by se mi líbily nějaké tiché :rolleyes:;)

Kupovat jiný teď ale asi nebudu. Nejdřív tyhle dodrbu a pak se mrknu po něčem lepšim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

etalon tichosti to nieje, ale hlucne rozhodne niesu a v danom rozmere pratia medzi top five

KLEBER VIAXER AS 165/70R14

Ano, Klebery su jednoznacne tichsie ako Barumy. Mimochodom, po mojej starej fabii mi ostali malo jazdene Klebery Dynaxer HP2, ak by mal nahodou niekto zaujem ... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

Zdravim lidi, co říkáte na tyhle pneu:

http://www.pneunet.cz/pneu/13442/infinity-...-RF-84-W-letni/

Mám se toho bát?

Ty názory pod nabídkou jsou dost lákavé, ale teď jestli je nepsali prodejci, nebo rovnou výrobci těch pneu, jsou totiž všechny nápadně podobné..

Navíc jsem nenašel jiného prodejce těhle pneu než právě pneunet.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

věta "Pneumatiky Čínské výroby........... a tak dál....... " mi úplně stačí...

to je cena kvalitních 185/60/14 a né nízkoprofilových 205/40/17...

ruce pryč :)

edit: chtěl bych vidět někoho, kdo si je dá na OOOO A6 a pak někoho, kdo má na Galantu 2.4 Barumky??? ty příspěvky jsou dost poodezřelé

Editováno: , autor: Fíla
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim lidi, co říkáte na tyhle pneu:

http://www.pneunet.cz/pneu/13442/infinity-...-RF-84-W-letni/

Mám se toho bát?

Ty názory pod nabídkou jsou dost lákavé, ale teď jestli je nepsali prodejci, nebo rovnou výrobci těch pneu, jsou totiž všechny nápadně podobné..

Navíc jsem nenašel jiného prodejce těhle pneu než právě pneunet.cz

Čau tak tady máš další prodejce: http://www.autodily-servis.cz/levne-pneumatiky.php http://www.inakup.sk/auto_moto/pneumatiky_...r16-89w/143859/

...nejsem zastánce čínskejch výrobků (i když popravdě většina značkovejch výrobků z různých odvětví přesunulo výrobu právě do číny - levná pracovní síla), ale ty pneu jsem vážně měl na autě a "bát" jsem se rozhodně nemusel - uznávám každý názor, i když se mi zdá povrchní odsoudit výrobek za nálepku "z číny"...stačí se mrknout na boty Nike Adidas atd. (nemyslím napodobeniny od ťongů :) ) - a světe div se made in China ;) Je pravda, že prestyžní značky Dunlop, Bridgestone, Continental atd atd působí a zajisté i jsou kvalitní, ale přeci jen značná část z ceny je za "značku". Uznávám že pneu není místo kde by se mělo šetřit, ale dle mýho názoru neznamená neznámý výrobce nutně šmejd - a pořád lepší novej číňan, než jetá Dunlopka ;) PS: já ani nikdo z pokolení přímého není "rákosník" a opravdu nemáme stánek v holešovické tržnici lol PPS: souhlas že ty přízpěvky jsou vážně divný, ale co už jsem viděl na autech, tak snad uvěřim všemu - ony nejen přízpěvky, ale bohužel i lidé jsou někdy divný ;)

Dunlopy moje předposlední gumy a velká spokojenost :palec2: a nyní na služební Octe II taktéž Dunlop - poprvý jako zimáky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...