Přejít na obsah

Výměna bubnů za kotouče


arijv

Doporučené příspěvky

Zdravím vás.Zajímalo by mě,jestli jste neměli s výměnou problém na technické?

Nebo,jak jste to vyřešily ve velkém techničáku?Tam jsou zapsaný bubny...

Ja som to este na felde mal vymenene a nikdy mi to nikto nekontroloval (a STK som presiel bez problemov, brzdy boli dobre nastavene...)

Ale rad by som vedel, ci niekto mal s tym niekedy problemy... :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak pasuje tam vse krom 4x4!! a rozmery kotoucu jsou jine na rs (ale bude tam pasovat) a 1.8 turbo ten ma taky jine kotouce ale tez by jsi ji tam mel npasovat.hlave aby byly dobre samostavy !cxena okolo 2500

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadna kotucova naprave z RS ma kotuce 256x22mm odvetravane... tam by slo este obut aj 14" :)

Otazka je, kedze to ma 1.6, ta mala vpredu myslim FS-III s 256mm kotucmi, ze ako by to brzdilo (myslim ze naprd...) ;)

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejake dramaticke rozdiely pri beznej prevadzke necakaj... sila zadnych brzdovych kotucov je pri intenzivnom brzdeni - neprehrievaju sa a tak pomalsie vadnu... este lepsie su na tom odvetravane kotuce... ;)

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

A já mám taky dotaz pánové... každej tedy mění kus za kus (budnovou za kotoučovou), ale co kdybych měl jen díly... jde to předělat? Můžu mít vše co je potřeba ( kotouče, třmeny, destičky, štíty, trubičky, lanovody), je velkej problém to předělat, má s tím někdo zkušenost ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

switcher napsal:
Je, ale to kazdej meni celou napravu... ja to chci predelat po dilech.

Nemusíš měnit celou nápravnici. Stačí jen přeskládat kraje a je to. Pokud máš doma všechno skladem, je to brnkačka na jedno odpoledne. I když musím říct, že u své přestavby z kot. 239 na kot. 256x22 z RS jsem si nechával nápravnici svou. A moje druhá montáž byla už komplet kus za kus, viz foto.

 

 

Editováno: , autor: Milan II
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...