Přejít na obsah

STREAM


Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Tak nam odesel Stream do vecnych lovist. Manzelka odjela autem do mesta na vyrizovani nejakych veci a po jejim navratu auto neslo nastartovat. Po prijezdu mistniho dealera se auto nastartovalo pres kabely a dle jejich sdeleni odesla baterie. Po pripojeni na computer se prislo, ze odeslo radio. Po vymontovani se muselo neco v radiu vypalit a od toho odesla baterie. Nekdo si vzpomene na prepalovani noveho FW kvuli vybijeni baterii. Tak jsem to na ne po telefonu zkusil na kulanci, ac je auto po zaruce. Bohužel me slusne odpalkovali :-) Manzelece nabidli, ze ji objednaji nove cca za cenu 10 -12 tisic, tak je taky slusne odmitla.

Chci se zeptat, pokud prolezam inzeraty a narazim na Stream radio, tak nekdo nabizi radio i s kodem. Pokud bych vzal radio bez kodu, ale s VIN auta ve kterem bylo, zjisti mi v servisu PIN nebo se radiu radsi obloukem vyhnout? Dalsi otazka, pokud servisu reknu, ze k stavajicimu radiu chci PIN (pokud by se zdarila oprava) sdeli mi ho? Ted si totiz nejsem jisty, zda neni nekde na tom plastovem privesku u druhych klicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Dobrý den, měl bych velkou prosbu. Koupil jsem si auto OctaviaII classic, bez rádia. Chci si tam dát rádio stream. je jeho instalace jednoduchá?Zvládnu to sám nebo to musí připojovat nějaký odborník?Co vše budu pro tuto instalaci potřebovat? (Rámečky, lišty a podobně), popřípadě jaká je cca cena tohoto příslůušenství. Jsem amatér takže prosím berte mé otázky s trpělivostí. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nedávno se mi stalo: Jedu po tmě po dálnici, poslouchám rádio Stream, měl jsem ho mírně nahlas (volume cca- 22). Najednou se ozvou rána jak z děla. V první chvílí jsem myslel, že na mne spadl na okno několika kilogramový šutr nebo srnka, prostě, že jsem do něčeho napálil, úlek jak sviňa. Potom jsem si všiml, že to zřejmě prasklo v rádiu. Rádio pohaslo, potom se rozsvítilo a hrálo zase dál. Už se mi to stalo někdy na jaro, nebyla to tehdy taková pecka a hlavně jsem se tak nelekl. Zažil jste to už někdo? Nevíte co to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autorádio vymontované z auta má tuším PIN auta. Přes VIN auta Ti PIN zjistí snad u dealera.

BOhužel už spíš asi nezjistí.. Jedině pokud je radio fyzicky v autě, škodovka už jede online a je to podobné jako kody immo a spol.. PS: a určitě budou chtít nějaký doklad o koupi (pak na to ze zákona máš nárok..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mam problem s prehravanim CD. Radio (aj AUX) hra ako ma, cisto, ale pri CD pocut praskanie/pukanie v reproduktoroch. Robi to ja pri mp3, aj pri original CD.

Cca pred 2ma tyzdnami mi bol nahravany novy firmware, pretoze sa mi stala ta vec s tym "prasknutim" , kte to mal prave novy fm riesit.

V servise mi odporucili cistiace CD (vobec nepomohlo), alebo tam nechat radio, ze ho poslu do servisu.

Takze radite servis, alebo uz mate niekto skusenost s rovnakym problemom?

Diki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

prosim Vas vie mi tu niekto poradit, za co vsetko je mozne vymenit hrozostrasne radio STREAM bez mp3, aby mi aj nadalej na radiu resp. v spolupraci s nim fungovali, MAXIK, cuvacie senzory a ovladanie na volante? Xcarlink nie je celkom dobre riesenie pre mna lebo FM prijem je na tomto radiu otrasny a ja dost vela pocuvam FM. Akekolvek ine lacne radio do 2.000 tisic hraje 100% lepsie ako toto.

Prehladal som tu mozno aj cele ale k odpovedi na moju otazku som sa nedostal.

Vdaka

Editováno: , autor: duf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Mam auto vyrobene na podzim minuleho roku, tedy tesne pred facelifem. A ted chci toto uzasne radio prodat a nahradit ho nejakym "normalnim". Volal jsem do servisu, ze bych potreboval rict kod, se kterym ho novy majitel bude moci spustit. Dozvedel jsem se, ze se to musi napojit na diagnostiku a online se to zjisti ze skodovky.

Ceny za tento ukon jsou takovehle:

Heller Ostrava - cca 200Kc

Auto-Poly Praha - cca 300-400Kc

Auto Jarov Praha - cca 500-600Kc

Navic mi na Jarove rekli, ze kod mi nezjisti, ze tam musi prijet ten novy majitel a tomu to primo "zaktivuji". Jelikoz jsem dostaval ruzne odpovedi, tak bych se tu chtel zeptat, jak to ve skutecnosti opravdu je a jake s tim mate zkusenosti.

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se to tu někde psalo. Jestli máš rádio z výroby, tak by ti kód měli říct v každém autorizovaném servisu. To rádio je přece tvoje.

A ty slušnější servisy za to nic chtít nebudou. Jestli jezdíš s autem na pravidelné servisní prohlídky do jednoho servisu, tak bych chtěl ten kód od nich.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se to tu někde psalo. Jestli máš rádio z výroby, tak by ti kód měli říct v každém autorizovaném servisu. To rádio je přece tvoje.

A ty slušnější servisy za to nic chtít nebudou. Jestli jezdíš s autem na pravidelné servisní prohlídky do jednoho servisu, tak bych chtěl ten kód od nich.

To sice je moje, ale vyrobce mi nikde negarantoval, ze by melo fungovat i v jinem aute, nez ktere mi prodal. Auto mam teprve temer rok, prvni servisni prohlidka me ceka cca pred koncem dvoulete zaruky (30tkm). Navic jsem auto koupil v Ostrave, ale bydlim v Praze (slo mi o porizovaci cenu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sice je moje, ale vyrobce mi nikde negarantoval, ze by melo fungovat i v jinem aute, nez ktere mi prodal. Auto mam teprve temer rok, prvni servisni prohlidka me ceka cca pred koncem dvoulete zaruky (30tkm). Navic jsem auto koupil v Ostrave, ale bydlim v Praze (slo mi o porizovaci cenu).

Ja jsem menil budiky coz obnaselo potrebu pinu pro radio.

Resil jsem to v Auto Podbabska, jelikoz to mam hned za barakem. Za to ze ho zjistili a zadali do radia si rekli 363,- Kc. Trval jsem ale na tom ze chci aby mi PIN napsali i na papir, ze hodlam radio prodat a tudiz ten PIN potrebuju. Chlapik mi rekl ze standartne ho nedavaji, ale ze teda mi ho tam napise a taky se tak stalo.

Ackoliv je tam radio od vyroby, PIN neodpovida PINu auta na stitku 2. klicu. Stejne tak pin nebyl nikde v navodu k radiu jak se tu pise, tam pouze stoji ze pokud jsem ho nedostal tak ze je tam komfortni kodovani a pri odpojeni baterky ho nebudu potrebovat a v pripade ze ho budu potrebovat at se obratim na aut. servis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Joo taky jsem si ted prosel procesem zjistovani PINu k radiu ktere uz jsem mel vymontovane, jen me zarazi ze co autorizovany servis to jina odpoved a samozrejme cena. MR2005 + Stream CD, PIN neni ani v navodu, ani na radiu ani na klickach.. jak se obcas nekde pise.

Volal jsem asi do 4-5 nejblizsich autorizovanych servisu v Praze ,vzdy se nechal prepojit technika, a jejich odpovedi ...

- radio musi byt namontovane zpatky v aute (radi za penize udelame :-), a pak to jde zjistit online pres skodovku

- PIN uz zjistovat nejde, musi sem priject novy majitel i s autem a my mu to sparujeme

- PIN zjistime pouze pres SKZ (seriove cislo na strane radia) + VIN

a jejich ceny byly od 500 az po 1000,-, a skoro vsichni se schodovali ze to trva hodinu ,na otazku co tam tu hodinu delaj , me odpovedeli ze to trva dlouho to spojovani :-)

Finalne jsem si zjistil kde bylo auto kupovane , zajel knim ( http://centria.skoda-auto.com/cze/eurocar-ec/ ) a behem 1-2min na seriove cisla z radia a VINka me online ze skodovky precetli PIN a to vse ZDARMA... dle nich by to mel umet opravdu kazdy autorizovany servis.

Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím,já mám Stream bez mp3 a posledních 14dní nemůžu vůbec poslouchat rádia,pokud nejsem přímo v místě kde má vysílač,to je ještě dá. Přitom donedávna vše hrálo super a i v místě kde už teď mám jen silnej šumák.

Tak neví co se stalo :( s anténou ani s rádiem jsem nic nedělal,jen asi 2x mi udělalo to,že na displayi se uplně rozhodil text (název stanice a ten text byl upně jinde než to má být,jako když to celé poposunete dolu ). Tak jsem jen vypnul a zapnul rádio a vše v pohodě a rozdíl jsem žádný nepoznal,až teď už je to v takovém stavu ,že mám pocit ,že budu už jenom se šumákem v autě a to i na velmi silné frevenci ,které některé rádia mají a poslouchat CD se mi teda pořád nechce.

Nevím co mám dělat. V nastavení jsem se už hrabal,ale bez výsledku. :help:

Editováno: , autor: skyi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Předem se omlouvám, pokud to sem nepatří. Mám rádio Stream s podporou MP3 a Octavia 2 combi ve výbavě ambiente. Nevím zda je to vlastnost Radia Stream, nebo má toto auto standardně zabudované bluetooth handsfree. Každopádně přes telefon (HTC Diamond) naleznu Škoda UHT, připojím se k němu a telefon dá se říct funguje.

Co mne zaráží je neuvěřitelně špatná kvalita bluetooth (strašně v něm praská, reaguje na každý pohyb telefonu) a to, že se mi za půl hodiny dokáže i několikrát odpojit (ačkoliv je celou dobu telefon v držáku) a znovu připojit.

První hloupá otázka zní: Je to SKODA UHT bluetooth funkcionalita radia Stream, nebo je tento bluetooth modul samostatná záležitost a když vyměním radio, tak se nic nezmění?

Druhá otázka: Dá se tato chrastivost a nekvalita bluetooth vyřešit updatem firmware v radiu, nebo nějak jinak (bez výměny hardware)?

Budu velmi vděčný za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádio Stream neobsahuje žádný bluetooth modul a to ani ve verzi s MP3. Sám používám Stream + bluetooth Nokia CK-7W a telefon Nokia E51, nikdy se mi neodpojil a to ani když jsem šel zavřít garáž, kvalita zvuku je na velmi dobré úrovni, ovšem zase tato sada není nijak propojena např. s budíkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rádio Stream neobsahuje žádný bluetooth modul a to ani ve verzi s MP3. Sám používám Stream + bluetooth Nokia CK-7W a telefon Nokia E51, nikdy se mi neodpojil a to ani když jsem šel zavřít garáž, kvalita zvuku je na velmi dobré úrovni, ovšem zase tato sada není nijak propojena např. s budíkama.

Tohle je bluetooth přímo z výroby. Nevim, kde to je fyzicky, ale v standardním manuálů k Octavia II je návod jak s tím spárovat telefon.

Cituji manuál stranu 144:

Bluetooth™*

Technologie Bluetooth slouží k bezdrátovému spojení mobilního

telefonu s hands-free Vašeho vozidla.

Aby bylo možno mobilní telefon na hands-free připojovat pomocí Bluetooth

je třeba telefon a hands-free vzájemně přizpůsobit. Podrobné

informace k tomu najdete v návodu k obsluze Vašeho mobilního telefonu.

V zásadě však lze říct, že je nutno provést následující úkony:

– Zapněte zapalování.

– Pokud nemáte mobilní telefon zapnutý, zapněte jej.

– Na mobilním telefonu vyhledejte nabídku, pomocí které Váš mobilní

telefon vyhledá zařízení, s kterým se spojí prostřednictvím Bluetooth.

– Jakmile se hands-free ohlásí na displeji mobilního telefonu nápisem

Skoda UHV, zadejte během 30 sekund PIN 1234 a vyčkejte, dokud se

spojení nenaváže.9)

V moderním obchodním světě, ale i v soukromé sféře získává mobilní komunikace

na významu. Pomocí Bluetooth je možno spojit s hands-free mobilní telefony

různých výrobců. Během navazování spojení mobilního telefonu s hands-free

prostřednictvím Bluetooth nesmí být s hands-free technologií Bluetooth spojen

jiný telefon.

Hands-free lze přes Bluetooth vzájemně přizpůsobit až čtyři mobilní telefony,

přičemž přes Bluetooth může s hands-free komunikovat právě jen jeden telefon.

V případě vzájemného přizpůsobení pátého telefonu bude zrušeno přizpůsobení

s tím telefonem, který nebyl prostřednictvím Bluetooth s hands-free spojen

nejdelší dobu.

Navázání spojení prostřednictvím Bluetooth

K navázání spojení s již přizpůsobeným mobilním telefonem dojde automaticky9)

po zapnutí zapalování. Z reproduktorů vozidla se ozve řada stoupajících tónů.

Ukončení spojení prostřednictvímBluetooth

Po vytažení klíče ze zapalovací skříňky se spojení s hands-free prostřednictvím

Bluetooth ukončí. Z reproduktorů vozidla se ozve řada klesajících tónů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bluetooth jednotka je pod spolujezdcovým sedadlem.. oddělej kryt ze předu sedadla - takový koberec na dvou spuntech a podívej se jestli je v jednotce bluetooth anténa... někdy se stane že se v jednotce aktivuje bluetooth dodatečně a nepřidá se anténa.. podívej se a budeš chytřejší.. .. v tom případě se dokoupí pouze anténa a bude fungovat dále..

pokud koupíš neoriginální radio tak tě volaný uslyší,ale ty neuslyšíš jeho.... zvuk jde z jednotky přes radio do repráků..

tady máš fotku jednotky a vpravo je anténa...

http://skodateile.cz/index.php?pg=product&...Dslu%B9enstv%ED

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...