Přejít na obsah

STREAM


Doporučené příspěvky

Diamante, tohle prasknu doma, ze Slovak prohlasil o Slovinkach, ze je to koniec sveta, ty brdo, uz slysim to hromobiti (To bude nad Tatru sa blyska hromy divo biju v Praze v panelaku :D:D:D:D Za 14 dnu tam jedeme zase, tak uvidim jestli mne ty kopce zase vyuci :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Behem kratke doby bych mel dostat sluzebni O2. Bude v ni ale pouze Melody radio a ja tam chci koupit Stream. Ted otazka, jak je to s demontazi-montazi radia? Co tak na ne koukam, tak to bude asi jiny princip, nez je to ted u O1 (sterbiny a vysouvaci packy). Muzu to provest sam, nebo budu muset do servisu? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli se tady o tom už psalo, ale jaké máte zkušenosti s přehráváním vypalovaných hudebních CD v rádiu Stream? Já jsem zjistil že mi to pálené CD nepřehraje. (možná záleží na nosiči a na tom jakou rychlostí je to vypáleno??)

u me v aute na STREAMu mam problem s nekterymi CD-R medii . Radio je nenacte a rve error, doma ve vezi stejne medium hraje v pohode ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja s tym problem nemam (mam Audience) idu mi citat vsetky media (MP3 aj audio CD). Ale pravdou je ze po nejakom case zacnu "skakat". To je ale skor jav dnesnych medii CD-R...Potvrdili mi to iste ini ludia s inymi autami a radiami. V autoradiach je vysoka teplota (pritomnost vykonovych stupnov, nedostatok vetrania, malo miesta...) a tak media casom "odchadzaju" - dochadza pravdepodobne k deformaciam kovovej zaznamovej vrstvy. Medium potom skace aj v inych prehravacoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Behem kratke doby bych mel dostat sluzebni O2. Bude v ni ale pouze Melody radio a ja tam chci koupit Stream. Ted otazka, jak je to s demontazi-montazi radia? Co tak na ne koukam, tak to bude asi jiny princip, nez je to ted u O1 (sterbiny a vysouvaci packy). Muzu to provest sam, nebo budu muset do servisu? Diky

Vzne nezna nikdo opoved na moji otazku? To se mi nezda.... :unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to rádio, CD nevyjímaje, radši už moc neposlouchám, abych nebyl zbytečně nasr.... ! Už jste ho někdo vyreklamoval ? Nečet jsem všechny příspěvky.

Ja jsem se jiz domluvil se servisem predbezne na vymene za X-kovy kus (repasovany nahradni dil). Cekam jen na trermin az see na to prijde podivat oblastni technik skodovky a da pokyn k vymene . Za Stream s MP3_kou to nejak "normalne" vymenit v ramci zaruky nepujde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Behem kratke doby bych mel dostat sluzebni O2. Bude v ni ale pouze Melody radio a ja tam chci koupit Stream. Ted otazka, jak je to s demontazi-montazi radia? Co tak na ne koukam, tak to bude asi jiny princip, nez je to ted u O1 (sterbiny a vysouvaci packy). Muzu to provest sam, nebo budu muset do servisu? Diky

Vzne nezna nikdo opoved na moji otazku? To se mi nezda.... :unsure:

Fyzicky to urcite pojde bez problemov, to zvladnes aj sam (ramik je rovnaky) ale myslim ze ho bude treba nakodovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boco: Diky, sem rad, ze mi taky nekdo odpovedel :) Sem rad, ze pises, ze to zvladnu sam, ale porad mi vrta hlavou, jak se teda vyndava, kdyz tam nejsou ty dve skvirky jako u starsich radii. A taky by me zajimalo, co myslis tim nakodovanim? Kdyz ho od nekoho koupim, tak bych k nemu mel dostat kod (zase podobne jako u prvnich radii), nebo tady je to jinak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to naozaj jednoduche, musis iba dat dole ramik okolo radia a ovladania kurenia (klimy). Ide to iba prstami, bez pouzitia naradia, opatrne tahat az kym to cele neodcvakas. Pripadne jemne si pomoz tenkym skrutkovacom.

Najdes tu: http://www.octavia-forum.de/forum/viewtopic.php?t=8883

Ten druhy obrazok oznacuje poradie v akom tie plastove uchytky odcvakavat.

Potom podla fotiek v http://www.octavia-forum.de/forum/viewtopic.php?t=8786

das dole krytky na skrutky, povolis ich (4x torx) a radio vytiahnes. A nasledne vlozit ine radio. Konektor je standardizovany

S TYMTO SOM SI NENI ISTY:

Kodovanim som myslel to ze ked das do auta nove radio, treba ho nakodovat (sfunkcnit) s pouzitim diagnostckeho pristroja VAS (maju v Skoda servisoch) alebo VAG (maj rozni garaznici)

Ale je mozne ze ak nemas maxidot tak to ani nebudes potrebovat, nakolko nepotrebuje aby radio komunikovalo po datovej zbernici...

Editováno: , autor: Boco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...