Přejít na obsah

STREAM


Doporučené příspěvky

Neviem ze aké auto som kúpil ale já mám vsetko v pohode. Tuner super bez sumu, a pocuvám stanice o akych som ani nepocul. nastavenie vysky +5 basy +7, a cd prehrávac, závysiacy od kvality CD taktiez dobre hrá. vysky a basy ako pri tunery plus LOUD. V predoslom O1 som mal Cd SONY, Reprá Sinus Live, A SUB Clarion, a nehrali tak dobre. Ale mozno ze já nemám také ocakávania.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sisi a máš vůbec Octávii II. ? :D:D:D To jsi totiž asi jedinej, komu to rádio hraje a je spokojenej. Nebo třeba jezdíš jenom kolem vysílače. I když ani to není u rádia Stream záruka kvalitního poslechu. Když třeba jedu z Mostu, tak ten vysílač taky vidím a ten xindl mi stejně pořád chrchlá. :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vraj najnovšia verzia rádia by už mala mať lepší príjem. Ale nemám to overené. Ideálne by bolo, ak by sme urobili prieskum, kto má akú verziu rádia a ako mu to hrá. Treba dať dole rámik okolo rádia (potiahnuť ho k sebe v dolnej časti pod klimou) a po uvolnení skrutiek ide rádio povytiahnuť, na boku má štítok. Možno, že tí spokojní už majú novšiu verziu rádia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem v servisu se zeptat ohledně nekvalitního příjmu stanic na STREAMu.

Takže, od verze 020 se prý už nepřehrává soft., ale má být něco nového pro poslední verze (mám 026- auto z 20.1.2006). Příští týden se mám zastavit a řeknou více, čekají sdělení z M.B. Pak dám sem vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presvedcil si ich aby ti vymenili radio kvoli tym problemom co s nim mame - teda nekvalitny tuner?

Jo přesně tak. Mám to už vyměněné, řekl bych že je to podstatně lepší ale ne ideální. Takže bych řekl že ta výměna problém zřejmě neřeší. Asi bude problém buˇď v anténě, svodech nebo v tom, jestli třeba elektronika autanějakým způsobem rádio neruší ( např. takové to zapraskání v příjmu ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem s nim take spokojen a mam na 100% OII. Vsechny stanice ktere nejcasteji posloucham hrajou bez problemu. Vysky -/+0, basy +2.

Souhlas, taky mě to hraje naprosto čistě a krásně bez chrčení! To co tady popisují jiní vůbec neznám! Asi máte něco špatně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, chrčení, které popisujete u Streamu se objevuje i u Audience. Koukněte až bude zase Vaše rádio chrčet jak jste blízko elektrických drátů. Pokud se ho chcete trochu zbavit vypněte Loudness. Jo pěkné rádio za ty prachy jen funkce rádia nesplňuje. To je stejné jako, kdybych prodal PC a pak mi volali, že občas zatuhne a já jim řekl ...no a co zatuhne, tak ho vypněte a je vše v pořádku..... Ps. v 21 století je vlastně rádio přežitek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zkuste toto:

LEARN = OFF

SEARCH DX = OFF

Zdá se to trochu lepší, hlavně mi ale úplně zmizely výpadky v příjmu.

Ono to rádio je málo citlivý a hodně chytrý. Furt něco prohlíží a zkoumá. Tímto nastavením se mu to zarazí.

Dejte vědět.

Trošku si mě předběhl. Po výměně rádia za nové byly pořád problémy s příjmem a když jsem nastavil ráno dneska to co Ty, tak problémy zmizely a příjem je o hooodně lepší, výpadky prakticky žádné.

Po výměně pozitivní to, že jsem hlavně dostal novější model radia ( dá se poznat podle mírně jiného rozmístění tlačítek+označení rádia. Jsou tam funkce navíc - myslím audio i středy, AUX vstup a pár drobností navíc. V dalších obrázcích posílám nastavení rádia ( někdo to tady řešil kdo jak má nastavené audio a tak ). A tuner fakt při nastavení learn a seek hraje podstatně lépe vcelku k mé spokojenosti.

post-37-1148491689.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...