Přejít na obsah

STREAM


Doporučené příspěvky

presvedcil si ich aby ti vymenili radio kvoli tym problemom co s nim mame - teda nekvalitny tuner?

Jo přesně tak. Mám to už vyměněné, řekl bych že je to podstatně lepší ale ne ideální. Takže bych řekl že ta výměna problém zřejmě neřeší. Asi bude problém buˇď v anténě, svodech nebo v tom, jestli třeba elektronika autanějakým způsobem rádio neruší ( např. takové to zapraskání v příjmu ).

Dovolím si tvrdit, že v anténě problém není. Poučen zkušeností z firemní OII a touhle diskusí jsem Stream ani nezkoušel a rovnou si do nové OII nechal namontovat origo rámeček a do něj vsadil rok staré autorádio Sony které před tím bezvadně hrálo ve Fabii.

A světe div se : hraje bezvadně i v nové Octavii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zkuste toto:

LEARN = OFF

SEARCH DX = OFF

Zdá se to trochu lepší, hlavně mi ale úplně zmizely výpadky v příjmu.

Ono to rádio je málo citlivý a hodně chytrý. Furt něco prohlíží a zkoumá. Tímto nastavením se mu to zarazí.

Dejte vědět.

Trošku si mě předběhl. Po výměně rádia za nové byly pořád problémy s příjmem a když jsem nastavil ráno dneska to co Ty, tak problémy zmizely a příjem je o hooodně lepší, výpadky prakticky žádné.

Po výměně pozitivní to, že jsem hlavně dostal novější model radia ( dá se poznat podle mírně jiného rozmístění tlačítek+označení rádia. Jsou tam funkce navíc - myslím audio i středy, AUX vstup a pár drobností navíc. V dalších obrázcích posílám nastavení rádia ( někdo to tady řešil kdo jak má nastavené audio a tak ). A tuner fakt při nastavení learn a seek hraje podstatně lépe vcelku k mé spokojenosti.

No já to vykoumal ze schémat a zkušeností s jinou elektronikou pro příjem elmg vln. A není nad to, pokecat si o rádiu s jinými radioamatéry (HAM). Ti by si tohle nedali ani jako zarážku pod dveře. teď nevím, jestli mi to vymění - když si to tu někdo přečte. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zkuste toto:

LEARN = OFF

SEARCH DX = OFF

Zdá se to trochu lepší, hlavně mi ale úplně zmizely výpadky v příjmu.

Ono to rádio je málo citlivý a hodně chytrý. Furt něco prohlíží a zkoumá. Tímto nastavením se mu to zarazí.

Dejte vědět.

to DUsoft:kde si nasiel nastavenie " SEARCH DX " ? Nieje to nahodou SEEK DX,ja len ,ze som pozeral ako mam nastavene radio a nikde som nenasiel search dx.Tak neviem ci som to nejako prehladol.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SEARCH DX to určitě není, určitě to bude SEEK DX.

To rádio co jsem dostal MP3 zatím nehraje, aspoň jsem tam vrazil jen jedno, napsalo to na displeji CD ROM a vyhodilo ven. Otázkou je jestli to je schopno číst, jen vyměnit časem SW nebo ne. Ale aspoň poznalo že je to CDROM. Nevím na starém jsem to nezkoušel jak reaguje na CDROM s MP3 co píše na displeji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zkuste toto:

LEARN = OFF

SEARCH DX = OFF

Zdá se to trochu lepší, hlavně mi ale úplně zmizely výpadky v příjmu.

Ono to rádio je málo citlivý a hodně chytrý. Furt něco prohlíží a zkoumá. Tímto nastavením se mu to zarazí.

Dejte vědět.

to DUsoft:kde si nasiel nastavenie " SEARCH DX " ? Nieje to nahodou SEEK DX,ja len ,ze som pozeral ako mam nastavene radio a nikde som nenasiel search dx.Tak neviem ci som to nejako prehladol.....

Jo máš pravdu. SEARCH mám na vysílačce. :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam inu otazku,pripajal uz niekto k tomuto radiu dalsie reproduktory?Z vyroby mam zapojene iba repraky ,ktore su v prednych dverach a kedze vystupny vykon tohto radia je 4 x 20W (spickovy 4x35W),nemal by to byt az taky problem.Ak ste to uz niekto robil,tak sa prosim podelte so skusenostami.Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by zaujimalo aj mna. pytal som sa preto, lebo niekedy za mesiac sa chystam na prvu garancku a zaroven si uz pisem zoznam veci, co chcem reklamovat a Stream je jedna z nich ;) ci uz mozem cakat aj MP3 alebo pre vsetkych reklamujucich su nachystane este stare skladove zasoby :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen pro zjištění verze je jednodušší než níže popsané vytahování nebo diagnostikování zapnout servisní menu přímo na rádiu: Vypněte+Zapnětě autorádio středovým knoflíkem a pak zmáčkněte obě šipky najednou (vpravo od středového knoflíku) dokud se neobjeví MENU. Zde kromě zaparkování CD mechaniky zjistíte verze všech komponentů rádia...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj chlapi,

dneska rano vlezu do auta, nastartuju ho a normalne se zapne Stream, nebylo nic slyset a tak ho zesilim a furt nic...muzu byt blbej a ma to nejake tlacitko MUTE nebo tak nejak, ze i kdyz zesiluji tak nehraje, prosim pomoct dneska mne ceka cca 1 000 Km a fakt se mi nechce jet bez hudby!

Diky Hany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znamemu sa stalo to iste na VW Touran - v servise mu iba odpojili / pripojili konektor na radio a fici dalej - niekedy nie je nad strary, dobry tvrdy reset :p

Spravis to aj sam ale to musis rozobrat (dat dole ramik - bolo to tu niekde popisane, ja som tam tusim daval aj nejake foto ramiku), a budes potrebovat torx skrutkovac an vybatie radia. Inak je to easy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, mezi tim jsem si zapomnel v aute bryle, tak jsem tam zasel a jen zkusebne jsem teda zapnul radio a frci, jsem rad :-). Zkousel jsem i takove veci, ze jsem s tim popojel a couval a cekal az zacne rvat asistent a radio furt jede, dokonce jsem to i pri couvani vypnul, zapnul, jestli se to nezere...

Kazdopadne doufam, ze mi to na cestu do Krompach (Diamante jedu zase k Vam, uz se tesim ;) ) neposere, jinak zkusim vytahnout pojistku. Dekuji.

V utery jde na vymenu toho SW v motoru PD, tak jim to pridam na seznam, zase ze mne budou mit radost B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dúfam, že Stream už bude OK. V krajnom prípade ešte skús poistku. Ale dnes taký poriadny reset asi potrebuje každá elektronika. Mne sa občas sekne aj satelitný prijímač, ak beží v kuse a ani telefón na noc nevypínam a sem tam to chce vybrať baterku. To je daň za komfort a funkcie.

Krompachy veľmi dobre poznám! Máš tam nejakých známych? Prajem šťastnú cestu. Ak pôjdeš na Poprad, tak ja rád chodím cez Špišskú Novú Ves. Je tam taká technická trasa a menej áut, než na hlavnom ťahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Diamant: Moje draha je zo Sloviniek, to je asi kilak od Krompach. Vzali jsme to pres Spisskou a fakt to stalo za to. Mlha od Spisske az po Krompachy, viditelnost tak 5 metru, proste na zblazneni :-). Ale v sobotu a pak v nedeli cestou zpet, moc pekne pocasi, to jsem si to rizeni uzil.

Diky za pomoc Hany

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, Slovinky poznám. To je už v podstate "koniec sveta". Aspoň z pohľadu motoristu nevlastniaceho čistokrvný offroad.

Áno, tá hmla je nepríjemná, ale teraz v lete som ju tam nestretol. Na jedeň a na jar je to ale bežná záležitosť, tie kopce spravia svoje. Ale som rád, že aspoň cesta späť sa ti páčila. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...