Přejít na obsah

Stříbrné rámečky výduchů klimatizace Roomster.


Rosta1.8

Doporučené příspěvky

  • o 10 měsíců později...

Tak jsem se mrknul na ty rámečky. Rozebrání je naprosto jednoduché a je to skvěle vyřešeno. Stačí zabrat za některý roh a vysunout to. Pokud jsou pevné nehty, tak není ani třeba nářadí. Nic nekřupne a to ani na rámečku kolem rádia. Po tom, co jsem to zkusil rozebrat se divím tomu kdo si koupí ten stříbrný tuningový. Za pár korun a minut to lze zvládnout svépomocí.

Zde je pár fotek.

post-18388-1236624770_thumb.jpg

post-18388-1236624780_thumb.jpg

post-18388-1236624792_thumb.jpg

post-18388-1236624802_thumb.jpg

post-18388-1236624816_thumb.jpg

post-18388-1236624838_thumb.jpg

post-18388-1236624849_thumb.jpg

Editováno: , autor: Ben
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Chces je prodam ti za malou castku zbyli mi z roomstra.

Dobrý den, nezbyl Vám rámeček okolo rádia Dance?? Mně se nějaký hajzlík vloupal do auta s cílem ukrást rádio.Bohudík byl vyrušen, takže stačil vylomit akorát ten rámeček ale tak že je na tři kusy. Tykže bych uvítal, pokud by jste ho mohl poskytnout.díky za odpověď. Laďa Široký - 724189089

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Já jsem taky "vyrobyl" z černého stříbrnný - mám černý interiér SPORT. A takhle to spolu krásně ladí (kolem Dance) kol5

aky sprej je na to najlepsie pouzit? resp.mne sa osupal trochu ten ramik okolo kurenia, tak to chcem zastriekat aby to bolo pekne a neviem aka je ta origo farba na tom ramceku. bol som to aj reklamovat ale neuznali mi to tak na nich kaslem a skusim to streknut

tak uz som to strekol, a skoro to nepoznat, takze som spokojny

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

aky sprej je na to najlepsie pouzit? resp.mne sa osupal trochu ten ramik okolo kurenia, tak to chcem zastriekat aby to bolo pekne a neviem aka je ta origo farba na tom ramceku. bol som to aj reklamovat ale neuznali mi to tak na nich kaslem a skusim to streknut

tak uz som to strekol, a skoro to nepoznat, takze som spokojny

 

 

Kluci já zrovna nejsem moc nadčený těmi stříbrnými rámečky co lemují výdechy klimatizace na palubní desce, dají se někde sehnat jen černé?

Nazdar, počúvaj už si zohnal tie rámčeky??? Lebo ja zháňam na Š Fabiu II strieborné, lepšie povedané jeden a to ten na strane vodiča, nakoľko ho potrebujem vymeniť lebo mi pukol. Ja zháňam strieborný. Dikes za odpoveď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 5 měsíců později...

Ahoj, shanim ten stredovy ramecek kolem vydechu na fabii 2( at zijou vonky do vydechu) vylila se mi a trosku vyzrala tu barvu.Otazka je jestli to znova nastrikat(sam?) nebo koupit novy..Problem je v tom, ze u nas podle prodejce nejde sehnat.Trosku blbost ne, takovy plast by se prece mel dat sehnat.A kupovat cely novy vydech cca 1000kc je holy nesmysl :)

 

 

Nejake info, rady? Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo voňavky když se vylejou tak leptají plasty. Vítejte v klubu :-) 

Teď vidíte co dýcháme do plic za sračky, ať žije rakovina ....

Přebrousit a nastříkat doma svépomocí, dělá to kde kdo sám. Plnič není potřeba, pak lak, spíše polomat a je hotovo a budeš mít alespoň opravdový odstín  :kol-142:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...