Přejít na obsah

Rhapsody-zapojeni


Doporučené příspěvky

Kluci vsechno zacalo tak,ze sem koupil Suprba a ten nemel od zacatku(z vyroby) origo radio byl tam nakej starej Kenwood,

ten sem vymenil za symphony to nebyl problem...co je ale problem je to ze ted sem po dlouhe dobe sehnal Rhapsody

a nevim jak ho zapojit :help:

Potrebuju tedy orig barevne zapojeni dratu z auta a jak mam na to zapojit radio resp.ten adapter!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci vsechno zacalo tak,ze sem koupil Suprba a ten nemel od zacatku(z vyroby) origo radio byl tam nakej starej Kenwood,

ten sem vymenil za symphony to nebyl problem...co je ale problem je to ze ted sem po dlouhe dobe sehnal Rhapsody

a nevim jak ho zapojit :help:

Potrebuju tedy orig barevne zapojeni dratu z auta a jak mam na to zapojit radio resp.ten adapter!

Ahoj mám tu nějaká schémata rhapsody s digitálním soudsystémem a rhapsody s digit.sounsystémem a CD měničem.Je to ale černobílé,nicméně jsou u toho popisky a u jednotlivých káblíku je napsaná i barva.Nevím sice jestli to je ono,ale pokud bys to chtěl tak písni.Mám to na cd tak snad se mi to povede nějak plácnout zvlášť.Je tu totiž asi 400 různých zapojení na superbu víš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojení máš v příloze. Je to popis z orig. DP. Jednu redukci jsem už kdysi vyráběl - jde to, ale chce to pevný nervy. Je tam hodně drátků :)

Jinak kup si normálka 2 ISO samice ukončený kabelama a celej MOST konektor a piny. Do 4 kil se vejdeš.

radia.pdf

Ještě jsem zapomněl na anténu. Pokud nemáš tu s tím divným konektorem co má Rhapsody tak potřebuješ redukci...

Editováno: , autor: ace ventura
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petříku vždyť jsi to u mě viděl, proti tomu konektoru musí být vodiče stejné barvy, červený-červený, žlutý-žlutý(žlutočervený), černý-černý, a hlavně tu Can sběrnici to jsem ti dal napsaný!!! Ve svorkovnici která jde z auta budou volné kabely . tím se ale netrap. Nebo to dej někomu kdo tomu rozumí ať si neodpálíš radio!!! Káblík k anténě už máš? :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je dobre dej pak vedet jak fiuguje casem o tom take uvazuji ........ :)

honzo mi prave odpisal zlu spravu... bohuzial su uz len face-lift budiky bielo cervene... zelena s cervenym sa uz zohnat neda... ale kaslem na to, idem do toho aj tak :palec2:

Editováno: , autor: Sebring
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TO:Petřík máš vyfocený ty koncovky co jsou v autě, hod sem foto takle se o tom špatně diskutuje. A ty tam nemáš ty dva Canový (oranžovo/fialový a oranžovo/hnědý) to je divný. Jinak ti stačí červenej + (spínaný napájení), žlutej +(trvalý napájení), černej -(kostra)!

Sebri to rhapsody hraje úplně jinak než symphony. Odskoušeno!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to urcite ja myslim,ze superb hraje skvele pro tu skupinu lidi pro kterou je urcenej......

Doufam,ze to nebude cist Vassa :smich:

no Vassa ma ten kufer na :palec2: ale neviem si predstavit, ze by som sa tam mal nabalit na ryby (spacaky, chladnicka, basa piva, stan, ... ) :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Covece nejsou...tenhle vikend to napravim :doh ...o vikendu jsem byl pro radio u Kacera a tenhle vikend razim na Kunku a ma prijet kupce na kola :)

no aj mne tak jeden sluboval... ze na sto pro si pre ne pride... medzitym mi volali dvaja a ja ze kola su uz zajednane... nakonec sa na mna fuck inak ja myslim ze 12 000 SK neni za ne az tak moc :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...