Přejít na obsah

otevreni superba bez klicu


PEDO

Doporučené příspěvky

" Tento způsob otevírání zdá se mi být poněkud nešťastný " , byl to ryzí amatér, protože když jsem se podíval sem ... http://www.shop.locksmith.cz/ ... tak se mi udělalo velice špatně, jaké že to dáváme do rukou nástroje čórkařům !!!!! :aggressive:kol100 , budeme muset víc hlídat !!! :kol-143:

Editováno: , autor: Paolo.007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Omlouvám se za vytažení starého téma na světlo, ale nemůžu si pomoct...

Tak jsem se i já dnes dočkal. Zaslepeno jsem neměl a stejně mi to pokurv*li.

Horší ale je, že nezmizelo absolutně nic, rádio s panelem, navigace v kaslíku, rezerva, atd...akorát mi pozhasínali všechny stropní lampičky. Takže ho asi chtěli ukrást :feve:

zlodejnail1.th.jpgthpix.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alarm nemám, jenom zamykání zpátečky (není to vidět z venku a nemám žádné nálepky - to vidím jako jeden důvod že to neukradli). Vložku vydloubli, ale chybělo mi tam to propojení mezi vložkou a zámkem, tak přišla na slovo aku vrtačka... :angry:

Bylo to na parkovišti kde je v noci světla jako ve dne, přímo na to parkoviště koukají ze služebny městský blumy. Nevím kdy se to stalo, ale předpokládám že v noci (zhasnuté lampičky), ale přišel jsem na to až další den večer.

Kdyby mi to nějaká smažka vykradla (jako už 3x předtím), tak bych byl radši, to rádio nebo navigaci si koupím, hlavně když bude auto.

Každopádně tohle byla poslední kapka, auto je teď uklizené v garáži, pak jde do servisu a na montáž satelitního sledování. Nechci tam jednoho dne ráno přijít a auto nikde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Alarm nemám, jenom zamykání zpátečky (není to vidět z venku a nemám žádné nálepky - to vidím jako jeden důvod že to neukradli). Vložku vydloubli, ale chybělo mi tam to propojení mezi vložkou a zámkem, tak přišla na slovo aku vrtačka... :angry:

Bylo to na parkovišti kde je v noci světla jako ve dne, přímo na to parkoviště koukají ze služebny městský blumy. Nevím kdy se to stalo, ale předpokládám že v noci (zhasnuté lampičky), ale přišel jsem na to až další den večer.

Kdyby mi to nějaká smažka vykradla (jako už 3x předtím), tak bych byl radši, to rádio nebo navigaci si koupím, hlavně když bude auto.

Každopádně tohle byla poslední kapka, auto je teď uklizené v garáži, pak jde do servisu a na montáž satelitního sledování. Nechci tam jednoho dne ráno přijít a auto nikde.

Máš nějaký typ na firmu, která montuje sat. vyhledávání ? a cena ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je v autě alarm (ne originální) , myslím kvalitnější Jablotron a podobně, tak ti auto s velkou jistotou neukradnou, jen třeba vymlátí okno vemou navigaci a věci co máš uvnitř a rychle pryč. Hodně lidí vykládá pořád dokola, že alarm je naprd a podobně. Není to pravda, proti ukradení celého auta je to velice spolehlivá věc. V dnešní době už nikomu nestojí za to ukrást odtahovkou auto za pár set tisíc. Tímhe stylem se kradou auta za milion a víc... Já pořád tvrdím, že záslepka dveří a alarm je na 99% spolehlivá záležitost. Ale jak jsem psal, proti vykradení ne, na to jim stačí chvilka a jsou pryč... Na odpojení houkajícího alarmu se může každej zloděj vysr... proč by to dělal když opodál stojí "Lojza" kterej ho nemá........ Alarm s hlídáním třeba přes mobil je záležitost do 10tisíc :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srandičky, na to vás užije :D

Nechci se pouštět do flame jestli je alarm k něčemu nebo k ničemu, od toho jsou jiná témata, můj názor je ten že je to k ničemu. Proto chci "něco lepšího".

Taky bych uvítal tip ohledně satelitního vyhledávání, zatím nemám vybráno. Máte někdo zkušenosti? Našel jsem jich pár a nejlepší mi přijde Sherlog, protože mají vlastní "zásahovku". Nějaké další?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srandičky, na to vás užije :D

Nechci se pouštět do flame jestli je alarm k něčemu nebo k ničemu, od toho jsou jiná témata, můj názor je ten že je to k ničemu. Proto chci "něco lepšího".

Taky bych uvítal tip ohledně satelitního vyhledávání, zatím nemám vybráno. Máte někdo zkušenosti? Našel jsem jich pár a nejlepší mi přijde Sherlog, protože mají vlastní "zásahovku". Nějaké další?

Když si koupíš Athose od Jablotronu, je k němu origo karta na vyhledávací službu REX. Jinak je v provedení s GPS cca o 2000,- dražší

a vyhledat si to můžeš i sám. :palec2::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když je v autě alarm (ne originální) , myslím kvalitnější Jablotron a podobně, tak ti auto s velkou jistotou neukradnou, jen třeba vymlátí okno vemou navigaci a věci co máš uvnitř a rychle pryč. Hodně lidí vykládá pořád dokola, že alarm je naprd a podobně. Není to pravda, proti ukradení celého auta je to velice spolehlivá věc. V dnešní době už nikomu nestojí za to ukrást odtahovkou auto za pár set tisíc. Tímhe stylem se kradou auta za milion a víc... Já pořád tvrdím, že záslepka dveří a alarm je na 99% spolehlivá záležitost. Ale jak jsem psal, proti vykradení ne, na to jim stačí chvilka a jsou pryč... Na odpojení houkajícího alarmu se může každej zloděj vysr... proč by to dělal když opodál stojí "Lojza" kterej ho nemá........ Alarm s hlídáním třeba přes mobil je záležitost do 10tisíc :palec2:

Alarm se da jednoduse vyskratovat, jak bylo videt treba v 60 sekundach, opravdu to tak funguje.

Mimochodem to je od zamestnance jablotronu!

Editováno: , autor: Jirik_superb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžu říct že bych to zkoušel ale montuju alarmy od Jablotronu a na kabelech co vedou k blinkrům jsou pojistky, právě proti vyskratování takže jestli to šlo tak možná na nějakých prvních alarmech co to neměli. ;);););)

A navíc si to ani neumím představit jak se to dělá když do blinkru žádnej proud nejde až když blikáš.

Možná nějakou jinou baterkou ale to by ji museli tahat sebou. lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...