Přejít na obsah

kabel od radia k maxidotu


Doporučené příspěvky

kacere honzo mi odpisal

Radio jde zapojit v kazdem pripade, ale myslim, ze Ti tam budou chybet draty..Auto je Canove, radio byt nemusi- budiky zvladnou oboji (jak canove, tak necanove radio)

co teda s tym? mam ist za nejakym elektrikarom nech to pozre ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

tak pre toho kto by riesil podobny problem: kable v aute boli, nebolo treba ich natahovat, ale aj napriek tomu som ich kupil... mam asi jeden z mala Supov kde ich dali od vyroby....

teraz su mi doma na dve veci, tak ked by niekto chcel, nechal by som ich za rozumnu cenu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cislo neviem, myslim ze je to robene doma... chalan ci mi posielal maxika mi hovoril, ze bude na sto pro treba, tak som ho od neho zobral... ale jak uz som pisal vyssie, ten kabel tam bol

vecer hodim foto

inak su to tri zily v plastovej zbernici, zalezi od typu radia ako sa zapajaju, niekedy su treba len dve

Editováno: , autor: Sebring
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cislo neviem, myslim ze je to robene doma... chalan ci mi posielal maxika mi hovoril, ze bude na sto pro treba, tak som ho od neho zobral... ale jak uz som pisal vyssie, ten kabel tam bol

vecer hodim foto

inak su to tri zily v plastovej zbernici, zalezi od typu radia ako sa zapajaju, niekedy su treba len dve

ja cakam na tu fotku..... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pre toho kto by riesil podobny problem: kable v aute boli, nebolo treba ich natahovat, ale aj napriek tomu som ich kupil... mam asi jeden z mala Supov kde ich dali od vyroby....

teraz su mi doma na dve veci, tak ked by niekto chcel, nechal by som ich za rozumnu cenu ;)

dnes som vybral budiky a tie kable tam mam aj ja,tak preco mi to sakra nejde...ako si to spravil ty?

Editováno: , autor: Rauch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...