Přejít na obsah

Plastové páté dveře


Milan12

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
Mladezi, polsky plechovy dily nejsou uplne presny, nevim jak ty dvere ... ale blatniky ... :help: Sice asi lepci nez turecko :) Kazdopadne si nemyslete ze jsou supr kvalitni jako origo ...

To je mi jsané taky, že to nebude jako originál,ale zase za ty peníze. A já mám feldu pouze jako druhé auto do rodiny. A originální dveře se asi pozinkovanéneprodíávají co? Protže pokud ne tak není co řešit a jdu do těch Polských - za tu cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci Ti brat iluze,ale ten zinek ti stejne nezaruci ze ti neshnijou.vzdy rezavi z nejakeho spoje - tedy z toho spoje pod listou,na plose jsem jeste nevidel ze by byla dira (pokud tam nekdo neudelall diru)

navic zinkovani do techto mist zadny zinek nedostane. (lepsi asi by bylo cele dvere namocit do zinku,ale tady je zase nebezpeci ze se zkroutej)

ja jsem je mel na felde taky ve stavu kdy zacala tect rez,tak jsem je prolil odrezovacem,vyskrabal az na plech,povrchove upravil beznym postupem,nalakoval,prostrikal resistinem a hlavne utesnil tu plastovou listu aby neprotekala voda a dnes po 5 letech je to stale ok -jeste z toho netece rez.

vetsi efekt budou mit asi blatniky.(ale tam zase staci platove podbehy a pravidelne striknout resistin)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechci Ti brat iluze,ale ten zinek ti stejne nezaruci ze ti neshnijou.vzdy rezavi z nejakeho spoje - tedy z toho spoje pod listou,na plose jsem jeste nevidel ze by byla dira (pokud tam nekdo neudelall diru)

navic zinkovani do techto mist zadny zinek nedostane. (lepsi asi by bylo cele dvere namocit do zinku,ale tady je zase nebezpeci ze se zkroutej)

ja jsem je mel na felde taky ve stavu kdy zacala tect rez,tak jsem je prolil odrezovacem,vyskrabal az na plech,povrchove upravil beznym postupem,nalakoval,prostrikal resistinem a hlavne utesnil tu plastovou listu aby neprotekala voda a dnes po 5 letech je to stale ok -jeste z toho netece rez.

vetsi efekt budou mit asi blatniky.(ale tam zase staci platove podbehy a pravidelne striknout resistin)

kamarád má oktávku a uz mu taky rezne a to je pozinkovaná takhle bych to rekl nic není stoprocentní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Přesně tak, vzal bych jen origo. U laminátových dveří neseděly prý některé otvory, musely se zvětšovat nebo dokonce provrtávat. Reznoucí 5.dveře se už nevyplatí opravovat, za chvíli je rez znovu vidět. Je lepší počkat až úplně shnijou a poté koupit nové plechové.

Tady k tomu něco je: http://www.feliciaklub.cz/forum_new/viewto...f=18&t=2020

Když najdu další link, tak pošlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Nazdar klucí. Tohle vlákno je asi nejblíže mému problému-žádosti.

 

Jsem Fabiatik ale chtěl bych se vás optat jestli někdo neladil svojí Felinu po FL (neměnil pátý dveře) že jí sundal  ten zadní nápis Felicia a ted se mu válí doma.

 

Měl bych zájem o písmeno E.

 

Na svojí Fabii 2 sem udělal takovou změnu. Nejdříve sem si sehnal nápis z Fabia1 a od jednoho brášky Octavisty jsem dostal písmenko O.

 

Ale stále to neni ono. Ještě by pro větší efekt bylo dobrý změnit to poslední písmenko z A na E.......   :)

 

Napsal sem ještě Supům, tam bych taky moch uspět.

 

Dík Pavel

post-85140-0-73406500-1415949622_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...