Přejít na obsah

Rány na hrbolech


rfilip

Doporučené příspěvky

Mě to klepalo taky nakonec se to vyřešilo výměnou tyček táhel  stabilizátoru aje po klepání , no abych pravdu řekl očekával jsem životnost teda trochu delší a né je měnit už po 49 000 km jsem zvědavý co pos**e ještě na autě na 2 roky starý vůz se mi to zdá krátká doba

Tak to jsi za vodou mě to klepe od novoty a dvakrát vymněna ventilátoru FII pujde do lesa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj..jenom takový (asi ne jen můj) poznatek. Mám taky fabku2 1.2htp a musím říct,že jsem z komfortu jízdy po našich"super" a úžasných severočeských silnicích úplně hotovej. Auto na nich skáče jako "koza". Je to tvrdý - cítím každou nerovnost. Prostě fuj. To i stará 105ka škodule se chovala na silnicích líp. Njn co se dá dělat... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Až teď jsem si všiml, že jsem v sekci Fabia a ne Octavia ale snad to neva :D Dneska jsem dal auto do servisu na výměnu těch tyček tak jsem zvědavý jaké to bude po výměně, a cosi mi začalo pískat od přední náparavy při zatáčení, samozřejmě při jízdě s mechanikem se to neprojevilo achjo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Pokud by nevadilo,přidal bych se s dotazem ať nezakládám nové vlákno.

Fabia 2, 1.4Tdi, najeto 27tis. rok 12/2009

Při couvání kdy jsou kola v rejdu,stačí i trošku na jakoukoliv stranu a sjeti třeba s malinkého obrubníku se ozve takové kovové prasknutí z pravé strany. Dělá to jen když auto couve i klidně na neutrál, a stačí malinký sjezd s chodníku. Velký skok,nic neudělá. Nedělá to do předu a nedělá to když má auto rovně kola. Jinak při jízdě nic nebouchá,neklepe,přes hrby je to pevný,když popředu najedu na chodník,nic nebouchne. Tyčky stab. jsou pevný, poloosa dotažena,čepy pevný,všechno preventivně na nápravě přetaženy.

Neví někdo co jěště by to mohlo být? Uložení tlumiču třeba?

Moc díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

http://autokelly.cz/Catalog.aspx#PATH=3761801;1314088;1960867;1960869;1977666;1977477;1977478;1977482|CT=4|PCT=16|CUR=0|PGS=20|PT=0|PVT=1|SHT=0|SD=0|ST=0|LNG=0|

Tady máš odkaz. Jde o to jaký si koupíš. S výměnou nemám žádné zkušenosti ale vzhledem k tomu že to drží na 2 šroubech tak by to nemělo být nic těžkého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ahoj, nemáte někdo přesné znění a fotky toho aktuálního sdělení AS 08/18 jak o něm tady píše Igor? Koukal jsem na net a materiál na to výjde cca na 450 Kč. Zkusím se na to vrhnout sám jelikož uplatnit to v servisu to je nadlickej výkon. Už mi to jednou dělali a pomohlo to ale pak se musel ten držák vyměnit a je to zpět. Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím mám u své FII najeto 40000km a při přejetí hrbolu mi bouchá něco na přední nápravě. Můžou to být ty tyčky stabilizátoru a nebo je to něco jiného? Je to takové jakoby tupé bouchání. Nebo jak se pozná špatná tyčka stabíku? Když za ní vezmu, tak musí mít vůli nebo se to takhle nepozná? Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ to bude ono. Proste takove dute rany, kdyz jedes po "hrbolate" (takze vsechny v CR) silnici. 40000km je dost. Mnoo rukou to asi nepoznas, resp. ja sem za ni tahal a moooozna ze sem mel dojem, ze jsou ty cepy volnejsi, ale jiste to rict neumim. Ty tycky stoji par korun a vymenis je sam i na heveru, takze tim nic nezkazis. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...