Přejít na obsah

Zpetna zrcatka facelift


Vytlacil

Doporučené příspěvky

No cenovka teda solidni, a kde jsi sehnal predni masku jestli se muzu zeptat?

No na přední masku se radši ani neptej ;) Měl jsem ji objednanou přímo v Boleslavy ve Škodovce a DOKONCE ani tam je nemají :( Ale ten chlápek co jsem to u něj objednával byl perfektní, volal mi že to nemůže nikde sehnat že mi asi bude muset vrátit zálohu ale nakonec se mu to podařilo přes nějakýho jeho kámoše. Face přední maska je podle mě nejkomplikovanější k sehnání se všeho ;) Jinak kompletní přední maska mě stála asi 3000 kč a to sem ji od toho chlápka dostal už i v laku takže paráda :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je to dobrý, už svítí i blikaj :kol-47: Ale co si budem povídat, čekal jsem to tede jednodušší :) Myslel jsem že prostě odpojím konektor, zapojím nový a všechno bude fungovat ale to by byla samozřejme moc jednoduchý <_< Takže sundat tapec na obou dveřích a pořád jen stříhat drátky a letovat je zase k sobě ale výsledek teda stojí za to :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 týdny později...
  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...