Přejít na obsah

Zpetna zrcatka facelift


Vytlacil

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Chtěl bych se zeptat, zda někdo neví, kde bych sehnal nové či jeté facelift zrcátka v plné výbavě? Ty mé jsem musel bohužel reklamovat   :kol-26:  tak že kdyby někdo věděl o nějáké solidní variantě, a typy jako koupit nové, tak to  opravdu nemám na vyhozené takový ranec....budu rád, když by se něco našlo  :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to si mě tedy moc nepotěšil :( za origo nové tedy takové nekřesťanské peníze nedám ve full výbavě ..jo jinak bez plné výbavy jsem našel ..ale pro mě je to bezvýznamné :/ nerad bych si odpřel něco co tam je a pak by to tam nebylo..

a co to polsko? Tam taky nebyly ve full?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V polsku sem tam sa objavia..ale uz asi rok som ich tam nevidel..ked su tak cca 250e

 Už je to v pohodě, ač je to neuvěřitelné, našel jsem jiné facelift zrcátka ve full výbavě...zítra si pro ně jedu

prosím tě, dokázal bys mi poradit, jak jsou ty 4 piny z té malé patice(ta paměť) pak přepinované do té 12 pinové..nevím jaká barva na jaký pin...ideálka by bylo foto, jak to tam máš ty :D když jsme tam ty 4 paměťové drátky napinovali halba bala, ale na místa kde mají být, tak zrcátko nevědělo co dělat a najelo do úplné nesmysluplné polohy, tak proto bych byl vděčný za radu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 1 měsíc později...

Zdravím pánové...potřeboval bych poradit správně napinovat 4 drátky pro paměť poface zrcátek..dělal jsem to rok zpátky a pak už jsme do nedodělal..ted mám rozebrané celé auto a tak to chci dodělat konečně ..jedná se o drátky ..žluto- fialový, žluto-býlí, červeno-zelený a hnědo-zelený která barva půjde na jakou pozici patice ?

post-86092-0-18027900-1434551725_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

dnes som aj ja uspesne zvladol vymenu spatakov za facelift, a tak ako tu pisal wladi naj navod je na passatplus.de  :kol-47:  kto uz to podla tohto nezvladne tak ja uz nwm  :kol-31:  inak som skladal spataky s el.sklapanim a pamatou z passata a spataky zo superba FL s podsvietenim a bez el.sklapania. Spokojnost sama :kol-35:

post-88017-0-89165600-1458335624_thumb.j

post-88017-0-14223800-1458335669_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...