Přejít na obsah

Plast pod stěračema


ladikuk

Doporučené příspěvky

post-15409-1202509449_thumb.jpgMám takový dotaz,mám O1/97 1.9 TDi a mám pod stěrači ty krycí plasty(ze dvou kusů)už špatné,tedy tu gumu co je u skla odrbanou,chci se zeptat jestli tam budou pasovat plasty z novějších Oktávek,které už nemají připevňovací šrouby a prý se nacvakávají do lišty pod oknem,podotknu,že mám tak rok vyměněné okno.Ty novější vypadají líp a nemají tolik děrování.

Jestli jste to někdo řešil napište.Na tom obrázku to moc vidět není,ale aspoň něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-15409-1202509449_thumb.jpgMám takový dotaz,mám O1/97 1.9 TDi a mám pod stěrači ty krycí plasty(ze dvou kusů)už špatné,tedy tu gumu co je u skla odrbanou,chci se zeptat jestli tam budou pasovat plasty z novějších Oktávek,které už nemají připevňovací šrouby a prý se nacvakávají do lišty pod oknem,podotknu,že mám tak rok vyměněné okno.Ty novější vypadají líp a nemají tolik děrování.

Jestli jste to někdo řešil napište.Na tom obrázku to moc vidět není,ale aspoň něco.

Toť slovo do pranice, ale mělo by to jít!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-15409-1202509449_thumb.jpgMám takový dotaz,mám O1/97 1.9 TDi a mám pod stěrači ty krycí plasty(ze dvou kusů)už špatné,tedy tu gumu co je u skla odrbanou,chci se zeptat jestli tam budou pasovat plasty z novějších Oktávek,které už nemají připevňovací šrouby a prý se nacvakávají do lišty pod oknem,podotknu,že mám tak rok vyměněné okno.Ty novější vypadají líp a nemají tolik děrování.

Jestli jste to někdo řešil napište.Na tom obrázku to moc vidět není,ale aspoň něco.

Zrovna dneska jsem nad tím přemýšlel při mytí ta guma mi nepřiléha ke sklu, navíc na faceliftu není to ošklivý žebrování a je to hladký pěkně, taky by se mi výměna líbila a tudíž i odpověď nekoho kdo to dělal a řekne ano jde to:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši asi se to sem nehodí ale když sem to tu našel tak to sem napíši nemáte nekdo novější starší plast pod okno u spolujezdce mam ulomenej ten zobáček kterej je danej v okneě takže mě to drží jen pulkou. Nechce se mě tam dávat novej protože by to svítilo a ten druhej by byl zašlej nemate nekdo ten nejakej jetej (kterej je v pořádku )Díkec ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

se přifařim...

mě by zajímalo, jak ho dostat ven, abych vyměnil pylovej filtr. Když jsem to zkoušel, tak jsem to rval směrem od okna. Myslim, že kdybych zarval ještě kousek víc, tak by ten plast rupnul, ale nepovolil. Jde mi hlavně o levou stranu. Něco to drží, nepřišel jsem na to, co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se přifařim...

mě by zajímalo, jak ho dostat ven, abych vyměnil pylovej filtr. Když jsem to zkoušel, tak jsem to rval směrem od okna. Myslim, že kdybych zarval ještě kousek víc, tak by ten plast rupnul, ale nepovolil. Jde mi hlavně o levou stranu. Něco to drží, nepřišel jsem na to, co.

pod sklem,je taková drážka z gumy a v tom drží ten plast.

zespod toho plastu je takový pásek jakoby T co do toho pasuje,bohužel to často a rádo praská.já to zespod od motoru odchlípnul a plochým šroubovákem to postupně páčil směrem nahoru tedy je potřeba to nadzvedávat ne strhávat dolů od okna ani k oknu.poté jsem tu drážku pročistil plochým šroubovákem a celou jsem jí natřel vazelínou,každoročně když měním pylový filtr to znovu nadzvednu a namažu!Nezapomen ještě sundat gumu mezi stěnou motoru a kapotou.jinak pylovej je v pravo při pohledu z vozu tj.před spolujezdcem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pod sklem,je taková drážka z gumy a v tom drží ten plast.

zespod toho plastu je takový pásek jakoby T co do toho pasuje,bohužel to často a rádo praská.já to zespod od motoru odchlípnul a plochým šroubovákem to postupně páčil směrem nahoru tedy je potřeba to nadzvedávat ne strhávat dolů od okna ani k oknu.poté jsem tu drážku pročistil plochým šroubovákem a celou jsem jí natřel vazelínou,každoročně když měním pylový filtr to znovu nadzvednu a namažu!Nezapomen ještě sundat gumu mezi stěnou motoru a kapotou.jinak pylovej je v pravo při pohledu z vozu tj.před spolujezdcem.

Tak to je super rada, dík. :palec2: Takovej postup jsem nikde nevyčetl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...