Přejít na obsah

Plast pod stěračema


ladikuk

Doporučené příspěvky

Návštěvník

No prave - ostriky - to je duvod proc to chci vymenit - doma je fabka a tam to je fakt super, u me 98 rok stare octule to strika jak skode 120 - tedy curkama. To rozpraseni po celem okne je nejen super, ale taky se nikde na celem skle nepohybuje na sucho sterac. Ja chci taky :feve::feve::feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No prave - ostriky - to je duvod proc to chci vymenit - doma je fabka a tam to je fakt super, u me 98 rok stare octule to strika jak skode 120 - tedy curkama. To rozpraseni po celem okne je nejen super, ale taky se nikde na celem skle nepohybuje na sucho sterac. Ja chci taky :feve::feve::feve:

a co máš za výbavu LX nebo GLX??? Kolega má GLX a na 98 je taky nemá! Já jak říkám na 98 SLX už mám!

Editováno: , autor: Octavinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
Face ma opravdu jine ostrikovace - takze koupit :)

Díky, asi bych byl překvapenej a musel bych to kupovat dodatečně :palec2: . No a pořád jsem nechápal , jak mi ten face plast bude držet, když se nešroubuje, tak jsem se podíval na autě a tu drážku , do které se to zamáčkne tam mám (na obr č.5) .

post-5305-1220733780_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Jeste jen podotknu ze ty stare ostriky maji proste curku pri ostriku - neco jako skoda 120, favo a pod. Ale ty face ostrik uz se rozprasuje, je to paradni vec - maji to i vsechny fabie :)

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko pánové,

nesouvisí nějak výměna tohoto plastu i se směrem ostřikující vody s ostřikovačů? Pač, když si chci ostříkat okno, tak 90% vody nejde na moje okno, ale borcovi, co stojí za mnou v koloně ... Uvažuji rovněž o výměně tohoto plastu, ale chtěl bych tím i vyřešit problém s těmi ostřokovači ... Co vy na to???

K příspěvku výše: V salonu Škoda ta cena bude obdobná... jeden ten plast stojí kolem 500,- a druhej kolem 400,- tak že +- 100,- a máš to bez pošty a hned v ruce ...

( jsem zvědav za kolik mi to dá kámoš ze Škody ... :p ... )

Editováno: , autor: tripleTTT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodím sem cenu originálních plastů:

1U0819403C B41 PANEL PRO RAM ČELNÍHO SKLA = 372,- Kč

1U0819416E B41 PANEL PRO RAM ČELNÍHO SKLA = 430,- Kč

3B0955985 TRYSKA OSTŘIKOVAČE = 90,-Kč

Ceny jsou uvedeny bez 19%DPH

Pokud to někdo budete předělávat na face, tak nezapomeňte koupit ucpávky pod ramínka stěračů jako já ...... ;)

post-5305-1221326448_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodím sem cenu originálních plastů:

1U0819403C B41 PANEL PRO RAM ČELNÍHO SKLA = 372,- Kč

1U0819416E B41 PANEL PRO RAM ČELNÍHO SKLA = 430,- Kč

3B0955985 TRYSKA OSTŘIKOVAČE = 90,-Kč

Ceny jsou uvedeny bez 19%DPH

Pokud to někdo budete předělávat na face, tak nezapomeňte koupit ucpávky pod ramínka stěračů jako já ...... ;)

cena lepší a hlavně víš že budou sedět(s náhražkami mám špatnou zkušenost) Já mám taky ten nad filtrem asi ze čtvrtky ulámanej zespod,to co natlačíš do žlábku,takže před zimou další investice :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...