Přejít na obsah

Plast pod stěračema


ladikuk

Doporučené příspěvky

a ještě se podělím o svoje zkušenosti s demontáží plastu - pořád jsem nevěděl jak na to a nakonec jsem přišel na absurdně jednoduchý způsob - žádné páčení a podobně

plochý šroubovák zasunu z horní strany plastu pod něj až se šroubovák zastaví o tu přepážku která je nacvaklá do drážky - ted stačí šroubovákem pootočit o 90 st. a plast se nadzvedne - šroubovák posunu o 1 cm dál (směrem do středu auta) a zase pootočím - za minutu je plast venku - šroubovák netlačí na sklo ale opírá se o tu drážku ;) do které se jenom trochu otlačí hrana šroubováku, ale to vůbec nevidím jako problém - chtěl jsem dát foto, ale omylem jsem zmáčkl delete a už to neumím najít :blush:

post-4311-1208289592_thumb.jpg

Editováno: , autor: Ignác
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Tak dneska jsem to zkoušel vyměnit, bohužel jsem nedokázal sundat stěrače, takže budu muset koumat... Nebo máte na to nějaký grif???

ja je jakoby lamal - urcite ne pres zoubky jakoby tocit bez motorku, ale naklapet - me vzdy povoli :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč ty stěrače sundáváte,stačí je zapnout a když jsou kolmo vypnout klíček a pak ten plast sundáte. -_-

Fakt ty ramínka stěračů jdou protáhnout těmi dírami v tom plastu? jestli jo, tak je to dobrá informace, já nemám problém ty stěrače sundat, ale dát je tam na správné místo, to se mi někdy podaří až na popáté. Až to budu dělat příště, tak to vyzkouším. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt ty ramínka stěračů jdou protáhnout těmi dírami v tom plastu? jestli jo, tak je to dobrá informace, já nemám problém ty stěrače sundat, ale dát je tam na správné místo, to se mi někdy podaří až na popáté. Až to budu dělat příště, tak to vyzkouším. :palec2:

Asi to myslel tak, že při výměně filtru se stěrače nesundávájí, jinak pochopitelně ano. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:palec2: Přesně tak, ty nové plasty, to je nádhera..

Asi do nich také půjdu :palec2: Jinak super foto!

Asi jsem natvrdlej, ale můžeš mi vysvětlit rozdíly mezi těmito plasty? Vidím akorát, že jeden je špinavej. Ale jsem po noční, takže se omlouvám, že nic nevidím. dÍK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem natvrdlej, ale můžeš mi vysvětlit rozdíly mezi těmito plasty? Vidím akorát, že jeden je špinavej. Ale jsem po noční, takže se omlouvám, že nic nevidím. dÍK

Slayi, nic za tím nehledej :)

jsou úplně stejné a přece nejsou. Já nevím jak ty, ale ten můj plast pod čelním sklem už má časem takovou "odrbanou" gumu

co navazuje na ten plast (přímo ono těsnění u skla) a pak už je od UV paprsků takový šedivý, vyšisovaný, nepěkný..

To by ani nevadilo tak, jako to, že spíše ta těsnící guma je K.O. Když jsu viděl ten plast nový, řekl jsme si, že ho chci také :palec2:

Některá rozhodnutí musí prostě uzrát.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Slayi, nic za tím nehledej :)

jsou úplně stejné a přece nejsou. Já nevím jak ty, ale ten můj plast pod čelním sklem už má časem takovou "odrbanou" gumu

co navazuje na ten plast (přímo ono těsnění u skla) a pak už je od UV paprsků takový šedivý, vyšisovaný, nepěkný..

To by ani nevadilo tak, jako to, že spíše ta těsnící guma je K.O. Když jsu viděl ten plast nový, řekl jsme si, že ho chci také :palec2:

Některá rozhodnutí musí prostě uzrát.. ;)

přesně tak - bud každý měsíc stříkat oživovačem plastů nebo koupit nové - zvolil jsem druhou variantu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...