Přejít na obsah

Plast pod stěračema


ladikuk

Doporučené příspěvky

Hodím sem cenu originálních plastů:

1U0819403C B41 PANEL PRO RAM ČELNÍHO SKLA = 372,- Kč

1U0819416E B41 PANEL PRO RAM ČELNÍHO SKLA = 430,- Kč

3B0955985 TRYSKA OSTŘIKOVAČE = 90,-Kč

Ceny jsou uvedeny bez 19%DPH

Pokud to někdo budete předělávat na face, tak nezapomeňte koupit ucpávky pod ramínka stěračů jako já ...... ;)

Zdary. který ten panel je levý a který pravý? a na kolik vyjdou ty ucpávky pod ramínka? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodím sem cenu originálních plastů:

1U0819403C B41 PANEL PRO RAM ČELNÍHO SKLA = 372,- Kč

1U0819416E B41 PANEL PRO RAM ČELNÍHO SKLA = 430,- Kč

3B0955985 TRYSKA OSTŘIKOVAČE = 90,-Kč

Ceny jsou uvedeny bez 19%DPH

Pokud to někdo budete předělávat na face, tak nezapomeňte koupit ucpávky pod ramínka stěračů jako já ...... ;)

Ale vždyť ty to máš face, ne? Tak mi teda poraď... mám 7/2000 a mám ostřikovače s rozstřikem na strany... To tady někdo říkal, že už je face... potřebuju tedy tyto ucpávky nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto mám 12/97 a dával jsem face plast, ale všiml jsem si až při montáži, že tam jsou jinak řešený ucpávky pod ramínkama. V průběhu dne sem hodim foto, ať máte lepší představu .

To Ray : nevím , které číslo dílu je pro danou stranu a cenu ucpávky jsem zatím neřešil.

To triplle TTT - ty to máš v pohodě, týká se to puze pro před face .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info... Dneska si plasty vyzvednu u kámoše ve Škodovce a o vékendu se na to vrhnu ...

Ještě prosím otázka: ta guma co přijde přiložit na sklo, se nějak lepí, nebo se jen připasuje a přiloží a ona sama těsní?

Díky ...

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Auto mám 12/97 a dával jsem face plast, ale všiml jsem si až při montáži, že tam jsou jinak řešený ucpávky pod ramínkama. V průběhu dne sem hodim foto, ať máte lepší představu .

To Ray : nevím , které číslo dílu je pro danou stranu a cenu ucpávky jsem zatím neřešil.

To triplle TTT - ty to máš v pohodě, týká se to puze pro před face .

Foto bych uvítal, pro jistotu. Aby se to nepletlo, mám oktu předface, jelikož SLX tak něco ovšem face, a to asi i ty plasty. Ale ucpávky mně zajímají, žádné tam nemám, tak snad ani žádné nepotřebuju, jen je na té hřídeli takový gumový prezervativ :kol-92: Narval jsem do něj nějakou vazelínu, aby osičky ještě chvíli vydržely.

Editováno: , autor: Viktor X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Chci se zeptat, jestli někdo nemá fotku nebo číslo té ucpávky co je pod stěrači. Byl jsem dneska v prodejně Škoda koupit face ostřiky a chtěl jsem i ty ucpávky, ale nevěděli jak vypadají (já samozřejmě taky nevím jak vypadají), tak jsem koupit tyto (viz. foto), ale to určitě nebudou ony. Kdo ví, tak prosím poraďte... :help:

post-8731-1241450236_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cislo je 1J0 955 276 B :) ale cenu uz Ti ted nereknu - ale nic strasnyho

Jen doplnim pro ostatni ze cely predelani (me) vyslo na 1255 plus doruceni postou (vlastni plasty dve ucpavky a dve trysky)... a nemuzu si to vynachvalit :)

Editováno: , autor: Planeta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Já bych měl jen malý dotaz.. Mám ten plast pod stěrači taky po face ale ne a ne ho dostat ven.. Oddělal jsem raménka stíračů, těsnění,

odpojil hadičky ostřikovačů a pak začal páčit ten plast a ne a ne ven.. Nemáte někdo prosím radu jak nejlépe na to.. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Hodím sem cenu originálních plastů:

1U0819403C B41 PANEL PRO RAM ČELNÍHO SKLA = 372,- Kč

1U0819416E B41 PANEL PRO RAM ČELNÍHO SKLA = 430,- Kč

3B0955985 TRYSKA OSTŘIKOVAČE = 90,-Kč

Ceny jsou uvedeny bez 19%DPH

Pokud to někdo budete předělávat na face, tak nezapomeňte koupit ucpávky pod ramínka stěračů jako já ...... ;)

Tak doufám, že to sedne i mně, mám tam vpravo nějakého exota s indexem, který ani Etka nezná :wallbash:

Navíc ta pravá část na skoda-dily.cz má označení 1U1 819 416 E :( Ale asi to bude OK, jak pro levý tak pro tento je v Etce pod číslem dílu poznámka 07/98 - 07/00 B41 :)

post-6185-1248340081_thumb.jpg

Editováno: , autor: Viktor X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že jdou i samostatně, když mají své číslo :palec2:

Ale je fakt, že jsou součástí toho plastu, tj když ho koupíš, jsou tam.

Edit - tak ta vnitřní je 1U1 819 448, na rozdíl od té druhé nemá to zalomení. No podle Etky je "vpravo uvnitř l.r." 1U1 819 447, taky podle fotky Mixera je zalomená, takže platí první foto ;)

Jinak uplnou náhodou, zahlédl jsem je třeba tady Autodíly Krč

post-6185-1248686606_thumb.jpgpost-6185-1248703814_thumb.jpg

Editováno: , autor: Viktor X
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...