Přejít na obsah

Plast pod stěračema


ladikuk

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...
  • o 2 měsíce později...

Dobrý den, staré plasty, respektrive guma se mi už rozpadla, tak musím měnit. Mám z obchodu plasty i ostřikovače z oktávek po faceu, naše okta je předface 1997, jenže když na to koukám, tak na ní nemáme ten těsnící profil skla s tou lištou, do které ty nové plasty mají být zacvaknuty..Všichni tu tvrdili v postu, že to jde a ptám se, dá se sehnat ten těsnící profil někde či to nějak ojebat? ty staré děrované plasty bych tam už nerad...díky za jakoukoliv předmětnou reakci, martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 7 let později...

Dobrý den,

u Oktávky r.v. 1997 bych potřeboval vyměnit torpéda pro novější typ a rád bych se zeptal, jaké číslo má tahle guma Guma pod přední sklo.pngzacvaknutá na spodní hranu předního skla, která dále slouží na zacvaknutí torpéda. Potřebuji tam zacvaknout nová torpéda, ale ta guma mně u auta chybí. Původně tam byly torpéda s příchytkama. Poraďte prosím, jak to vyřešit. Moc díky. 

Dodatek: Jo, jak na to koukám, tak tu gumu asi nějaký jouda přede mnou odřízl se spodní hranou skla, takže tam už asi žádnou jinou nenapasuju. Nezbývá mně, než drážku torpeda zasadit do silikonu, zatížit a nechat zaschnout. Filtr se má měnit po 30 tis. km a kdo ví, co bude za 30tis. km. Kdyby měl někdo nějakou radu, budu za ni moc rád.

Editováno: , autor: PetrL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...