Přejít na obsah

1.6 55 kW - spotřeba, zkušenosti, nemoci a vlastnosti


TomášT

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

mam taky problem pri vyssich rychlostiach nad 120km a 140km pri povoleni plynu na volnobeh mi zacnu skakat otacky a motor skape.do 110 a na volnobeh a bezne jazdenie mi otacky drzia stale .akonahle vybehnem na dialnicu alebo idem 130 a pustim nohu s plynu otacky zacnu kolisat a motor zdochne.klapka nova origo vdo nastavena vag čidlo teploty nove origo.poradte som stoho zufali.diki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Dobry den, Octavia 1.6MPI 55kw (felicia motor) škube nemá vykon a žere asi 15litru na 100 má děravy svody a a ten motor zažil pry jizdu na 2valce bo co škrtíci klapka vypada že funkuje dokonce jsem ji zkalibroval přes diagnostiku a mam dotaz pokud by netesnost ve vyfuku ovlivnila lambdu na tolik že by to dělalo takovyhle věci popřípadě prosím odkaz na kvlaitní rozdělovač plus zapalovací cívku :) plus asi tu lamda sondu a vyfuk budu asi taky kupovat protože vlnovec převařit jen tak nepujde ale nejvic mě sere že ŘJ je prostě marná nic neřekne pry je vše ok ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar,

vlnovec jsem na své první Octavii řešil 2x, jednou nákupem jiného výfuku, který stejně moc dlouho nevydržel a podruhé jsem nechal nahradit vlnovce pevnými trubkami a "vlnění" převzal univerzální pružný element. Přikládám obrázek jak to vypadalo. vlnovec.thumb.jpg.1d04e342ffd2c8a4685c0c043171b7c4.jpg

Editováno: , autor: Mira96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...