Přejít na obsah

cukanie s vozidlom pri radení rýchlosti


Laky30

Doporučené příspěvky

Prosím o radu mám Octáviu 1,6 74 Kw r.v. 1998 a pri radení rýchlosti mi pri preraďovaní trhá / cuká/ s vozidlom a tiež pri podraďovaní vždy keď pustím spojku, taktiež to robí keď ide auto na zaradenej rýchlosti a pustím plyn. Neviem čím to môže byť ale sa to zhoršuje. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem sice automechanik, ale u této motorizace r.v.97-99 se trhaly nýty v převodovce myslím na setrvačníku (?). Většínou to končilo až dírou v převodovce. Zkus si o tom najít více, byly tady na fóru někde i fotky. Poraď se s někým zkušeným, toto mě napadlo, když jsem četl tvůj dotaz. Třeba je to něco jiného, ale toto si radějí zkontroluj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikto neporadí? nemôže to byť odtrhnutý silentblok na motore zospodu lebo dosť trhá motorom pri pustení spojky a rozbehu.?

mozna mam taky stejny problem, ale ja mam 2002 1.6 75kW, ale mozna to chce vic zapracovat na spolupraci se spojkou pri razeni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosím o radu mám Octáviu 1,6 74 Kw r.v. 1998 a pri radení rýchlosti mi pri preraďovaní trhá / cuká/ s vozidlom a tiež pri podraďovaní vždy keď pustím spojku, taktiež to robí keď ide auto na zaradenej rýchlosti a pustím plyn. Neviem čím to môže byť ale sa to zhoršuje. Dík

Dela mi to taky... :feve: Jestli na to prijdes, rozhodne dej vedet. Jinak mne to cuka i kdyz pridam plyn (pokud jej pred tim uplne uberu). Rikal jsem si ale, ze to je spise zalezitost elektriky motoru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zistil som že to robí vybitý držiak prevodovky a to guma. Držiak je prichytený o prevodovku a nápravnicu je to zospodu. Mám ho úplné vymlátený a hádže mi to s prevodovkou a motorom dopredu a dozadu hlavne pri radení.

Myslis tohleto ? Dalo se to poznat jiz od pohledu ?

post-2707-1208850899_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 let později...

Mam podobny problem . Pri zaradeniej rychlosti po pridani plynu zacne autom hadzat ale otacky nekolisu ale prevodovka rici akoby ju malo roztrhnut. Bez rychlosti nepocut ani nevidno nic aj ked pridam plyn na neutrale tak drzi otacky motor. Manzety na klboch su cele. Zeby umrela prevodovka. Je to 1.6 74 kW. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...