Přejít na obsah

zapalovací cívky


Snup

Doporučené příspěvky

Mam problem predevcirem jsem vymenil svicky na aute a po 2h jizdy my odesla zapalovaci civka dnes jsem koupil novou a odesla dalsi civka tez cca po 2h jizdy je mozne ze by to delaly ty nove svicky ? nebo je to jen nahoda? :(

Auto O1 RS 1.8T AUQ

Svicky BRISK PREMIUM BR DOR15LGS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsi poznal, ze Ti odesla ??? kolik jsi za ni dal ?

jelo to jen na tri valce, tak jsem zkousel vyrazovaci metodou civky a jedna nedavala jiskru.

jinak za civku jsem dal 1100 origo skoda

Dnes to bouzel nezkusim protoze nemaj civky na sklade tak musim pockat do pondelka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelo to jen na tri valce, tak jsem zkousel vyrazovaci metodou civky a jedna nedavala jiskru.

jinak za civku jsem dal 1100 origo skoda

Dnes to bouzel nezkusim protoze nemaj civky na sklade tak musim pockat do pondelka.

Pocitam, ze mas taky v kazde fajfce jednu civku...to se da rozebrat nebo jsi menil celou faju ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pocitam, ze mas taky v kazde fajfce jednu civku...to se da rozebrat nebo jsi menil celou faju ?

Celou faju. zkousel jsem tu starou rozebrat ale je to zalete nejakym epoxidem takze neopravitelne.

Editováno: , autor: Snup
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
tak ted my odesla treti uz me to se.e :wallbash:

Přeju ti pevný nervy, mám teď úplně to samé, v neděli mi odešla jedna, včera hned dvě v průběhu dne.. takže už zbývá jen jedna a tu vyměním preventivně.. neskutečný.. na 13 starym Peugeotu 306 S16 jsem se s tim potkal na 230 tis. km poprvé..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam problem predevcirem jsem vymenil svicky na aute a po 2h jizdy my odesla zapalovaci civka dnes jsem koupil novou a odesla dalsi civka tez cca po 2h jizdy je mozne ze by to delaly ty nove svicky ? nebo je to jen nahoda? :(

Auto O1 RS 1.8T AUQ

Svicky BRISK PREMIUM BR DOR15LGS

vymenene vsechny civky a slapeto bez problemu :palec2: uvidim jak dlouho.

Editováno: , autor: Snup
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...