Přejít na obsah

Přední ramena


j-novis

Doporučené příspěvky

Na Ebay jsem taky koukal ale napsat tam můžou co chtěj, nakonec se z toho vyklube nějakej "polák" :). Navíc celá sada má asi 14 kg takže doprava taky bude něco stát.

Jinak dobrá cena je na skoda-dily http://skoda-dily.cz/index.php?action=sear...ery=8d0.498.998 ale není tam značka. Jinak sada Delphi / Febi se dá sehnat za cca 10 kKč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Ebay jsem taky koukal ale napsat tam můžou co chtěj, nakonec se z toho vyklube nějakej "polák" :). Navíc celá sada má asi 14 kg takže doprava taky bude něco stát.

Jinak dobrá cena je na skoda-dily http://skoda-dily.cz/index.php?action=sear...ery=8d0.498.998 ale není tam značka. Jinak sada Delphi / Febi se dá sehnat za cca 10 kKč.

Doprava 2500,- to je pořád v pohodě. A clo a dph se obejde, takže za cca 9tis by to mohlo být v ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím,nevím,ale vydrží tak 80000-100000km podle provozu a já hodně jezdím i po děravý Praze a 100 udělám ani ne za rok,takže jednou je asi měnit nebudu.Skočim asi do febi,dají se prý sehnat za desítku.Navíc 2.5 má o hodně těžší předek,takže odcházejí rychleji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

tet jsem montoval jednomu zakazníkovy na passat 2.5 tdi podvozek complet .... a koupil jsem FEBI cena cca 16 000 kč.. cena je docela dobrá .. ještě nedávno to stálo 20 000 kč... febi je dobrá značka... je fakt ,že náprava je hodně namáhaná obzvlášt v praze... a kupovat se vyplatí na nápravu vždy něco lepšího ...

Jednou jsem montoval nápravu od kelly starline na A8 a vydržela cca 20 000 km. fakt nebrat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...

Zdravim,

chtel jsem se optat na ta ramena. Mam superba 1.9 TDI 96KW, motor AWX, r.v. XI/2003. V obchode s ND mi tvrdi, ze od pulky roku 2003 je ta sada ramen nejak zesilena. A standardni sada FEBI/DEPHI mi tam nepujde. Nabizeji nejakou od Meile ale skoro za dvojnasobek. Nevite jestli po celou dobu vyroby superba, davali stejna ramena?

diky

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky připojuji k tázajícím. Mám SB 1.9TDI 96kw a mlátí mi horní ramena, když už to budu měnit tak to nechám udělat komplet, ale nevyznám se.

Samozřejmě, že na netu jsem našel taky řadu prodejců, co nabízejí kompletní sadu za cca 6tis kde garantují 3 letou záruku a původ Německo, ale kamarád měl Passata a koupil tyto levnější a dvakrát během roku posílal reklamačku, kdy podruhé mu nebylo vyhověno, že to je opotřebení provozem....

Takže kdo má zkušenosti, tak prosím o radu. Našel jsem značky: FEBI, Ruville, ATP, Master sport, HART, RTS.

Když jsem se ptal u známého v servisu tak mi říkal, že stejně když se mění ramena tak čepy už nebudou nikdy takové jako origo z výroby, ale jde mi o to, aby teda ramena aspoň něco vydržela a neměnil je po 20tis znova (samozřejmě když beru že nebudu brát každou výmolu...).

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky připojuji k tázajícím. Mám SB 1.9TDI 96kw a mlátí mi horní ramena, když už to budu měnit tak to nechám udělat komplet, ale nevyznám se.

Samozřejmě, že na netu jsem našel taky řadu prodejců, co nabízejí kompletní sadu za cca 6tis kde garantují 3 letou záruku a původ Německo, ale kamarád měl Passata a koupil tyto levnější a dvakrát během roku posílal reklamačku, kdy podruhé mu nebylo vyhověno, že to je opotřebení provozem....

Takže kdo má zkušenosti, tak prosím o radu. Našel jsem značky: FEBI, Ruville, ATP, Master sport, HART, RTS.

Když jsem se ptal u známého v servisu tak mi říkal, že stejně když se mění ramena tak čepy už nebudou nikdy takové jako origo z výroby, ale jde mi o to, aby teda ramena aspoň něco vydržela a neměnil je po 20tis znova (samozřejmě když beru že nebudu brát každou výmolu...).

Díky za rady

http://cgi.ebay.de/MEYLE-HD-Querlenker-Sat...bayphotohosting

Vyzkoušeno :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se taky připojuji k tázajícím. Mám SB 1.9TDI 96kw a mlátí mi horní ramena, když už to budu měnit tak to nechám udělat komplet, ale nevyznám se.

Samozřejmě, že na netu jsem našel taky řadu prodejců, co nabízejí kompletní sadu za cca 6tis kde garantují 3 letou záruku a původ Německo, ale kamarád měl Passata a koupil tyto levnější a dvakrát během roku posílal reklamačku, kdy podruhé mu nebylo vyhověno, že to je opotřebení provozem....

Takže kdo má zkušenosti, tak prosím o radu. Našel jsem značky: FEBI, Ruville, ATP, Master sport, HART, RTS.

Když jsem se ptal u známého v servisu tak mi říkal, že stejně když se mění ramena tak čepy už nebudou nikdy takové jako origo z výroby, ale jde mi o to, aby teda ramena aspoň něco vydržela a neměnil je po 20tis znova (samozřejmě když beru že nebudu brát každou výmolu...).

Díky za rady

Já bych zvolil TRV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám nabídku na různé výrobce:

FEBI 8.000,-

SWAG 9.800,-

MEYLE 9.000,-

Ruville 13.500,-

pak už jsou ty levnější, ale do toho nepůjdu. Hodně tady doporučujete ty FEBI a MEYLE, ale kamarád namontoval FEBI a hrůza, tak právě nevím. Asi je to případ od případu.

Ale ještě by mě zajímalo, jaký je rozdíl mezi originál sadou ramen, kterou můžu mít za 13.000,- a například těmi MEYLE???

V čem je prosím vás rozdíl?

Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám nabídku na různé výrobce:

FEBI 8.000,-

SWAG 9.800,-

MEYLE 9.000,-

Ruville 13.500,-

pak už jsou ty levnější, ale do toho nepůjdu. Hodně tady doporučujete ty FEBI a MEYLE, ale kamarád namontoval FEBI a hrůza, tak právě nevím. Asi je to případ od případu.

Ale ještě by mě zajímalo, jaký je rozdíl mezi originál sadou ramen, kterou můžu mít za 13.000,- a například těmi MEYLE???

V čem je prosím vás rozdíl?

Díky za info

Mít origo za ty peníze,neváhal bych,ty původní mi vydržely 275tis/km!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...