Přejít na obsah

Přední ramena


j-novis

Doporučené příspěvky

Tak mám nabídku na různé výrobce:

FEBI 8.000,-

SWAG 9.800,-

MEYLE 9.000,-

Ruville 13.500,-

pak už jsou ty levnější, ale do toho nepůjdu. Hodně tady doporučujete ty FEBI a MEYLE, ale kamarád namontoval FEBI a hrůza, tak právě nevím. Asi je to případ od případu.

Ale ještě by mě zajímalo, jaký je rozdíl mezi originál sadou ramen, kterou můžu mít za 13.000,- a například těmi MEYLE???

V čem je prosím vás rozdíl?

Díky za info

máš kontakt na tu origo sadu za 13.000,-?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mládenci, jste si opravdu jistí, že vám mlátí ramena? To že je tam menší vůle, neznamená, že mlátí !!!!

Kamarád měl stejný problém, vyměnil za relativně velký peníz obě strany a mlátilo to dál - ve finále zjistil, že má v háji horní uložení tlumičů :):smich:

co myslíš horním uložením?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Tak přidám zkušenost,na sadě Delphi najeto 100000km a zadní spodní ramena se trochu ozívají.Myslím,že za 6tis.docela slušný výkon.Škoda žě se musí měnit celé rameno,jinak by mi stačil jen čep do těhlice.

Rozdíl mezi origál a Febi není vlastně žádný,protože Febi dodává do Škodovky originál ramena.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
Zdravim,

chtel jsem se optat na ta ramena. Mam superba 1.9 TDI 96KW, motor AWX, r.v. XI/2003. V obchode s ND mi tvrdi, ze od pulky roku 2003 je ta sada ramen nejak zesilena. A standardni sada FEBI/DEPHI mi tam nepujde. Nabizeji nejakou od Meile ale skoro za dvojnasobek. Nevite jestli po celou dobu vyroby superba, davali stejna ramena?

diky

Honza

Ahoj. Nevíte někdo od kdy se dává nový typ nápravy? Je tam jiný průměr kuželu na tlumičovén rameni. Původní byl 21mm a novější je 16mm. Ale kdy ta změna nastala? Díky všem za info.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Pokud vím,tak všechny firmy,co vyrábějí ramena,dělají obě velikosti,stačí vyklepnou čep tlumičového ramene a změřit.Já osobně mám 21,5mm,rok výroby 2002 2,5TDI.Ty jsou stejný jako Pasat a Audi A6 1997-2002.

Někde jsem se na to ptal když jsem měnil ramena na předchozím superbu a bylo mi řečeno že 21,5 je do železný těhlice a 16 jsou do aut s hliníkovou těhlicí (A6 poslední B5,5) kvůli tomu že je vní kovová vložka aby se to nevymačkalo. Tak nevím co je pravda??? :aggressive:

Editováno: , autor: kačer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
Host pan.ucetni
Někde jsem se na to ptal když jsem měnil ramena na předchozím superbu a bylo mi řečeno že 21,5 je do železný těhlice a 16 jsou do aut s hliníkovou těhlicí (A6 poslední B5,5) kvůli tomu že je vní kovová vložka aby se to nevymačkalo. Tak nevím co je pravda??? :aggressive:

a co tohle to bude asi fuj fuj zě ?

Sada ramen přední nápravy, AUDI, W-PASAT, ŠKODA - Liberec

Prodám servisní sadu přední napravy(ramena) na audi A4 sedan, avant(01/95-09/01), A6 sedan(01/97-03/05), A6 avant(12/97-03/05). ŠKODA SUPERB(12/01-)průměr čepu hlavního ramena je 21,5mm(viz foto), do čisla karoserie 3U4-069382. VW PASAT B5, B5.5 sedan, kombi (01/97-08/05). Jde na 4Motion, Quattro. Německý výrobce(Krameck Automotive).

Adresa inzerátu: http://www.sbazar.cz/:-o2446994.html

Inzerce z 18.3.2009, Liberec (Liberecký kraj), Nové se zárukou, Nabídka, dopravu platí Kupující, Na dobírku 5 000 Kč

starek.jindrich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host pan.ucetni
a co tohle to bude asi fuj fuj zě ?

Sada ramen přední nápravy, AUDI, W-PASAT, ŠKODA - Liberec

Prodám servisní sadu přední napravy(ramena) na audi A4 sedan, avant(01/95-09/01), A6 sedan(01/97-03/05), A6 avant(12/97-03/05). ŠKODA SUPERB(12/01-)průměr čepu hlavního ramena je 21,5mm(viz foto), do čisla karoserie 3U4-069382. VW PASAT B5, B5.5 sedan, kombi (01/97-08/05). Jde na 4Motion, Quattro. Německý výrobce(Krameck Automotive).

Adresa inzerátu: http://www.sbazar.cz/:-o2446994.html

Inzerce z 18.3.2009, Liberec (Liberecký kraj), Nové se zárukou, Nabídka, dopravu platí Kupující, Na dobírku 5 000 Kč

starek.jindrich

dneska jsem měnil rameno levé strany značka TVR myslím, že budu spokojen :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1200kč

Tak a vyplatí se ti to?myslím tím teď to že celá náprava TRW se dá sehnat za nějakou desítku.Jde o to že když ti to bude odcházet postupně tak postupně budeš dokupovat a nakonec zjistíš žes to přeplatil jako čert.

Je to jen můj názor a proto se ptám víš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host pan.ucetni
Tak a vyplatí se ti to?myslím tím teď to že celá náprava TRW se dá sehnat za nějakou desítku.Jde o to že když ti to bude odcházet postupně tak postupně budeš dokupovat a nakonec zjistíš žes to přeplatil jako čert.

Je to jen můj názor a proto se ptám víš

abych pravdu řekl vyměnil jsem minulý rok rameno na druhé straně . Jinak ostatní jsou good tak proč měnit všechny ?? To už jsem jednou tak dělal když jsem měl oktávku tu jsem měl vyšperkovanou :palec2: a vše jsem kupoval v sadách a co z toho narval jsem do toho ranec a co pak jsem ji prodal . Teď budu vždy měnit jen to co bude špatné a já za rok měním. Supa mám dva roky tak ještě rok a jde z domu . Musím říct, že s autem jsem spokojen, ale měnit se musí pak jsou velké investice Pasat CC lol

Editováno: , autor: pan.ucetni
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...