Přejít na obsah

Přední ramena


j-novis

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

To jsou fakt origo?

ŽÁDNÁ DRUHOVÝROBA?

Ve škodovce si za ně řekli 40 000Kč.... to je divný ne?

mno origo to nebude, to totiž momentálně dělá LMI a to by sis trochu připlatil

toto bude pravděpodobně TRW, tam by se taková cena dala čekat a bude tomu i odpovídat kvalita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem koupil "origo" za podobné peníze (i v sáčcích VW, AUDI, ŠKODA) a vydržely asi jen 10.000km :-) Bez možnosti reklamaci = prý špatně provedená montáž (montoval, ale kamarád ve značkovém=autorizovaném VW servise).

Pak jsem měl Herzog (asi 15.000km a KO) a skončil jsem u MEYLE HD (ZÁRUKA 4 ROKY!) a je to již dlouho OK :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no než měnit jedno tak je lepší celá sada, protože další budou následovat

Meyle se pohybuje kolem 10tis, je to celkem slušná náhrada bez větších problémů...na záruku nekoukej, stejně ti jí nikdo neuzná ;)

Pokud chce to nejlepší na trhu tak LMI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vzhledem ke konstrukčním vylepšením vůči původnímu řešení ramen od VW group a vzhledem k plné záruce 4 roky je dle mého názoru a i mých zákazníků nejlepší sadou na trhu Meyle HD. Na záruku koukej - je to základ úspěchu :palec2: Koukni na www.sadaramen.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vozím je napřímo z DE a záruku uznávám (a následně můj dodavatel). Prodal jsem jich taky pěknou řádku a moje zkušenost je : Meyle HD = řada konstrukčních zlepšení oproti sadám od VW group a i LMI a záruka 4 roky (koncový spotřebitel nesmí mít IČO aneb např. taxikáři mají klasickou záruku 2 roky).

V praxi : např. kterej kulovej čep vydrží déle? s menším nebo s větším průměrem (=větší dosedací plochou) ? :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věc názoru ano, ale já radši věci porovnávám z pohledu faktů : technických specifik a délky záruční doby. Proč je nemontují? Protože se už Superb I. a Passat B5.5 nevyrábí. Obě auta přešla (nebo se spíš vrátila) na levnější řešení přední nápravy. Meyle si zaplatilo svůj výzkum a na základě poznatků uživatelů a servisů zrealizovali vylepšenou verzi sady Meyle HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je otázka nákupu VW group co dodává do servisní sítě a hlavně za kolik od jakého dodavatele nakupuje. Dost často se ale najde lepší řešení než "originál", který je kompromisem ceny a kvality.

Shodneme se ale určitě na jedné věci : základem úspěchu je správně provedená montáž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi a ono to jde namontovat špatně ?vždyť to je jen na šroubech a čepech a pak samozřejmě geometrie........co se tam dá zmastit ?

ilustrační foto mé výměny :smich:

mno tak to vítej do klubu špatně namontovaných ramen ;)

ten smích není moc na místě, 90% všech podobných montáží ty ramena již odešli ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...