Přejít na obsah

Dodělaní přední loketky - JUMBO BOX


O.v.i.

Doporučené příspěvky

jj,kdysi tady někdo o tom psal a dokonce dodával i vlastní obrázek. musí se tam malým šroubovávek vycvaknout plastová packa,která tam drží vlastní rukověť ruční brzdy.

jj tak nějak to bylo

teď jsem to hledal, ale nemůžu to najít

ten šroubovák musel bej děsně tenkej. spíš něco jako jehlice na pletení

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Muzete nekdo doporucit nejake pouzdro tak na 10-15 CD, ktere se bez problemu vejde do jumboboxu? - Co nejtesneji kopiruje tvar samotneho CD? Nechci, aby mi tam CD klepaly pri jizde pres nerovnosti a zatim co jsem zkousel zadne pouzdro se mi tam neveslo. :( V prihradce u spolujezdce to nechci vozit.

Editováno: , autor: fotik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni nad to mit Audience s CD menicem na 6CD :) samozrejme s MP3

Kazdopadne v jumeboboxu se podle me nic takoveho nevejde, ja to vozim proste v kapse dveri a je to...nebo bys to mohl vozit v zadni kapse na sedadle ridice, pokud nemas potahy samozrejme ;)

Editováno: , autor: Bladik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak je jeste reseni si koupit stejnou kobercovinu jaka je pouzita v Jumbo boxu a oboustrannou izolepou ji nalepit na boky, aby CD nedrncely!! ;)

Uz me jen napada koupit Columbus s HDD, a zadny CD uz v aute vozit nemusis! ;)

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

:D...podla mna uplne zbytocna tema..staci zajst do papiernictva alebo hypermarketu obchodu s pocitacmi..alebo ako pise kolega o prispevok vyssie kupit si cd v plastovom obale 10kusov a mas po probleme..ostatny tu riesia uplne neco ine..on sa nepyta co pouzivate vy alebo ake mate radia..on sa pytal na puzdra setko ostatne je OT....ak uz si vaazne zufaly tak si kup toto tusim to mali v LIDLI :palec2:.. :)

post-21687-1220044310_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte

potřeboval bych radu.

Na www.auto.asp2.cz nabízejí - Funkční paket Jumbo Boxu (držák pet lahve a popelník do Jumbo boxu).

Ještě jsem to neviděl live u nikoho v autě.

Předpokládám, že je to pro umístění do zadní části Jumbo boxu, tedy pro cestující na zadních sedadlech.

Můžete mi to někdo prosím potvrdit. :help:

Moc díky za každou radu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to koupil tady na fóru, tuší asi za 500 kč a je to opravdu super, především na lahve. Musíš k tomu ale koupit i ten rámeček co to vzadu drží, je jiný než u jednoduché schránky.

Tak ono je to vcelku..celé zadní "čelo" Jumbo Boxu. Je to paráda..a dá se tam natáhnout i osvětlení..je to řešené stejně, jako v předním "popelníku" nebo nekuřácké schránce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...