Přejít na obsah

Dodělaní přední loketky - JUMBO BOX


O.v.i.

Doporučené příspěvky

To mi prodejce taky říkal, že si u nich chtěl někdo nechat dodělávat JB a zjišťovali to a jenom ten JB by stál přes 10 tisíc. Když jsem mu řekl, za kolik ho mám já nový, tak mi nevěřil a chtěl hned vědět odkud. Prý si ho hodně lidí chce dodělat, ale když jim řekne tu cenu, tak se na to vykašlou. Tak by jim prý mohl aspoň poradit. Řekl jsem mu, že na netu je toho dost, stačí jen hledat. Jinak, abych nepsal jen špatné zkušenosti. Prodejce co mě má na "starost" je velice ochotný, příjemný a hlavně je s ním dobrá domluva. Akorát mě mrzí, že když jsem objednával auto, tak tam byl jiný, který už tam nedělá a tento převzal jeho klienty. Možná kdyby tam byl před tím tento, tak by to byla jiná domluva. Tam ten byl takovej divnej.

Editováno: , autor: Capucino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně jsem vcelku rád, že tam ty vývody opravdu jsou a že ŠA opět něco " neušetřila " na lidech. :feve: JB mám totiž asi jako každý, kdo jej nemá v základní výbavě v plánu dodělat. :)) Lekl jsem se, jelikož ta opěrka mi vcelku dost chybí a myslím, že aj to foukání do zadu při zapnuté AC nebude k zahození. :)

Jina s těmi servisy je to boj. Chtěl jsem dodělat palubní počítač, líbila by se mě tato funkce, maxi - dot nepostrádám, ale věci jako dojezd, průměrná rychlost a tak bych rád sledoval. ;) Každopádně mi v origo servisu, kde jsem auto kupoval, řekli cenu , cituji " něco málo přes 15 tisíc bez práce " .... to jsem šel do kolen :feve: a slušně se rozloučil. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Potřebuješ tyto díly:

1Z1 863 241 – panel střední

1Z0 857 289 – rámeček

1Z0 857 961 – popelník zadní

1Z0 819 203 – ofukovač

1Z1 857 509 – vedení vzduchu

1Z1 857 946 – vedení vzduchu

1Z0 711 327 – ruční brzda

+ loketní opěrka

+ nějaké šrouby

Rád ti s montáží pomohu, jen řekni jak.

Ahoj,

staci mi koupit tohle>

http://www.skoda-dily-skladem.cz/katalog/nove-dily/loketni-operka-octavia-ii

a pak jeste plastovy tubus na na vedeni vzduch aje to vse? Chci sejen ujistit, protoze nekde tady na foru se pise, ze rucka u JUMBA je mensi a musi se menit, jinde zase ze to pouzit jde...tak abych nekupoval neco zbytecne.

Diky

Honza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš použít původní ale je třeba ji oříznout aby zbylo jen to madlo na ruku. Já měl plastovou tak sem si koupil kožený madlo a tu plastovou sem vyhodil páč se k tomu nehodila ale to uvidíš sám. Koupil sem na skodateile.cz a za 4200,-kč byla loketka komplet se vším všudy i s koženou opěrkou. Na tu ručku se dává jen tenhle kousek viz foto z odkazu http://sbazar.cz/img/big/34/5949234_5.jpg Ručku a řadičku sem dokupoval zvlášť.

Editováno: , autor: šulda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Tak hotovo, interier je mnohem lepší.Dal jsem i koženou ručku,sice to nebyla taková brnkačka,ale další loketku bych už zvládl v pohodě.Dal jsem i plastové kryty na prahy,když už jsem byl v tom tuningovým nasazení.Jěště jednou díky za fotky. :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sháním některé chybějící věci pro dodělání Jumbo-boxu. Něco jsem už sehnal viz. můj inzerát zde http://forum.skodahome.cz/topic/113691-oii-jumbo-box/ , ale s ostatními věcmi jsem se zasekl na mrtvém bodě. Proto jsem chtěl požádat zde, zda by někdo neměl nějaký tip, kam, nebo na koho se obrátit. Děkuji ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

manzeta ma na konci po obvodu plast a ten je zacvaknutej do kryci plastove listy kolem radici paky, staci otevrit popelnik a zabrat (s citem) za tu listu a tahnout ji smerem nahoru, pak se to povoli, drzi to jen zacvakavaci zoubky, kolem zamku konstruktu to pak jenom provleces a mas to venku, jinak jeste na radicce nahoru je kovova spona, tu v pohode klestema roztahnes a celou radicku i s manzetou das dolu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...