Přejít na obsah

Neorigo ALU na FII


martin 1_2 HTP

Doporučené příspěvky

sroub je v poho ale ten kuzel na sroubu je sirokej  nevejde se do diry. no nic ale uz je to v pohode zajel jsem do castolovic do jednoho kramu s alu kolama a tam me poradil, a zrovna jsem je tam objednal.Musej tam bejt srouby na vnitrni klic  takovej atypickej klic 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, takže zapadají do origo kol, ať plechů, nebo liťáků. Při použití v opačném případě by házely jako sviňa. Ještě pozor na středovou díru, i když vám prodejce k neoriginálním kolům prodá středové vymezovací podložky, pokud má kolo větší středovou díru než je průměr náboje kola. Takže dáte středové podložky, patřičné šrouby, kola vyvážíte a stejně hážou. Chyba pak bývá třeba v tom, že lze mezi náboj - vymezovací středovou podložku - kolo dát kus vyřízlého kelímku od jogurtu či PET flašky, zkrátka že je tam ještě vůle. A tak se s tím je*ete, je*ete.. až si řeknete, že neorigo kola někdy nemá cenu kupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

A nedrncá to potom,ale vypadá to parádně.Tlumí to ještě aspoň trochu naše polní cesty teda silnice.Já jezdím na šestnáckách.Akorát v zimě nejezdím.

hele pro mě je i traktor pohodlnější :-D ale pokud nebudeš mít podvozek tak je to v pohodě ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

A jak je to sice s originálníma diskama, ale obutýma do jiných pneu který sou schválený pro jinej ráfek?

 

Teoreticky: Disk 6Jx15 ET37 na kterej patří podle TP pneumatika 185/60 R14 82T  ale obutého do pneumatiky 165/70 R14 81T která ale podle TP patří na disk 5Jx14 ET35?

viděl jsem to nedávno na jednom autě a nevypadá to špatně. Sice malej ráfek, ale zase vyžší guma s větším profilovým číslem.

 

A daly by se na těch ráfcích 6Jx14 ET37 dojíždět zimáky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...