Přejít na obsah

Autorádio Symphony s CD


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny,

potřebuji poradit, mám originál rádio Symphony a potřeboval bych vědět, jestli má audio výstup pro připojení dvd přehrávače, tak aby dítě nebylo závislé jen na sluchátkách.(chci to tam vestavě)

Když jsem zajel do servisu, tak mi řekli, že by to museli rozebrat, že jinak neví, opravdu děs!

Díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

potřebuji poradit, mám originál rádio Symphony a potřeboval bych vědět, jestli má audio výstup pro připojení dvd přehrávače, tak aby dítě nebylo závislé jen na sluchátkách.(chci to tam vestavě)

Když jsem zajel do servisu, tak mi řekli, že by to museli rozebrat, že jinak neví, opravdu děs!

Díky za pomoc.

a nepotrebujes spis vstup? ten totiz symhony urcite nema a ani vystup predzesilovace, pouze high level na repro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat na MP3 u tohoto radia. Na netu jsem si stahul od Skodovky navod k obsluze a tam je popsano ze umi prehravat MP3, ale ve vytistenem maualu k radiu neni ani zminka o MP3 a kdyz tam dam CDcko tak se nic nedeje. Asi je nepodporuje, ale proc to tam pisou? Poradi nekdo jestli je vice druhu tech Symphoniku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nepotrebujes spis vstup? ten totiz symhony urcite nema a ani vystup predzesilovace, pouze high level na repro

Jo jo, je více druhů... Já mám taky Symphony jen na CD, ale myslím, že od MR07 začla škoda dávat symphony s podporou mp3, aspon ve výbavě L&K určitě bylo ;)

možná se to dá dodělat i do toho starého, ale to fakt nevím jistě:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat na MP3 u tohoto radia. Na netu jsem si stahul od Skodovky navod k obsluze a tam je popsano ze umi prehravat MP3, ale ve vytistenem maualu k radiu neni ani zminka o MP3 a kdyz tam dam CDcko tak se nic nedeje. Asi je nepodporuje, ale proc to tam pisou? Poradi nekdo jestli je vice druhu tech Symphoniku?

Ja len tolko že original symphony (aspon staršie) neprehráva MP3 tie novšie už ano, preto som začal hladať na nete a našiel som jednu firmu v okolí Mladej Boleslavi firmu ktorá prerába staršie symphony na MP3, oni tam menia CD mechaniku a prepisujú SW aby to šlapalo na prácu ti dajú 1rok záruky a na mechaniku 2 roky, ale nakoniec som kupil už hotové radio od jednoho člena tu s fora a šlape v pohode. Ak trocha sa viac posnažíš a budeš hladať určite najdeš všetko čo potrebuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
Zdravím všechny,

potřebuji poradit, mám originál rádio Symphony a potřeboval bych vědět, jestli má audio výstup pro připojení dvd přehrávače, tak aby dítě nebylo závislé jen na sluchátkách.(chci to tam vestavě)

Když jsem zajel do servisu, tak mi řekli, že by to museli rozebrat, že jinak neví, opravdu děs!

Díky za pomoc.

Radio má vstup, našel jsem na netu zapojení, ale jedná se o konektor pro CD měnič a lze to využít jako vstup, ale musí se tam nasimulovat jakože tam je připojený ten měnič jakýmsi zapojení s procesorem, není to drahý, ale raději bych si koupil jiný radio který má vstup a i USB vstup je to pohodlnější :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Zdravím všechny,

potřebuji poradit, mám originál rádio Symphony a potřeboval bych vědět, jestli má audio výstup pro připojení dvd přehrávače, tak aby dítě nebylo závislé jen na sluchátkách.(chci to tam vestavě)

Když jsem zajel do servisu, tak mi řekli, že by to museli rozebrat, že jinak neví, opravdu děs!

Díky za pomoc.

Zkus

http://www.dobry-obchod.cz/produkt/detail/...-iso-aux-vstup/

a nebo FM modulátor je to levnější, ale s kvalitou nevím nevím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...