Přejít na obsah

Výměna blinkru (LED) ve zpětném zrcátku


Smrca

Doporučené příspěvky

  • o 2 roky později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Taky mi Nesvítí levý blinkr v zrcátku, všiml jsem si toho při zamikání auta. Asi se při míti pistolí vyhnu stříkáním na zrcátko, jestli to pak někde uvnitř koroduje. Po výplatě zajedu do servisu Škoda, chtěl bych to na počkání, když už to stojí ranec, tak uvidíme. 

 

Mám ten blikač, s osvětlením nástupního prostoru koupený za 1030 Kč ze servisu Škoda, dokonce ho měli skladem. Na tom plastu nikde po obvodu není žádná guma, možná je až na protikusu zpětného zrcátka, uvidíme. 

 

image_zpsuyeitcef.jpeg

 

Už je to uděláno, už je to hotovo. Teď už jen koupit zrcátko, které při páčení prasklo xD Po obvodu diod/žárovky, jsou gumy. Ty gumy pokud zpuchřejí, tak dovnitř nateče za deště voda.

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_5751.JPG

IMG_5767.JPG

IMG_5744(1).JPG

IMG_5745.JPG

IMG_5746(1).JPG

IMG_5747.JPG

IMG_5748.JPG

IMG_5749.JPG

IMG_5750.JPG

IMG_5753.JPG

IMG_5754.JPG

IMG_5756.JPG

IMG_5758.JPG

IMG_5759.JPG

IMG_5760.JPG

IMG_5761.JPG

IMG_5762.JPG

IMG_5766.JPG

 

Tak jsem koupil nové zrcátko, za 1380 s DPH, v servisu Škoda. Ty pružinky si samy nastrčíte, já je jen doma přilepil, jako na originálu. I na originálu se po těch letech vyklali. Slouží to proti vybracím, aby se vám zrcátko neklepalo za jízdy. 

 

image_zpssmwwnsvc.jpeg

 

image_zpse588y0j0.jpeg

Editováno: , autor: Anvil747
Přidání dalšího infa, a jpg.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
V 16. března 2010 na 20:28, pajko napsal:

noo najprv skusim opravit ten moj stary zajtra idem kupit taku led diodu oranzovu...skusim to-aspon ci to pojde...ked nie kupim novy ked ano poriadne to utesnim (teda aspon sa o to pokusim)...nedali mi kvoli tomu STK

 

To jako fakt? On si toho na technické kontrole někdo všiml? xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Dobrý den,potřeboval bych radu. Mám OII 2005 a neblikaji mi směrovky v zrcátkách. Tak jsem to rozdělal a do blikače vede kabel na takovým úzkým ,bílým ,,spojovacem,, jak ze zrcátka tak z blikače. Tím bílým je to spojeny. A na blikači je ten kabel jakoby napájený. Diody.Otázka zní ,bude fungovat,respektive napojím tam toto?

https://www.autodily-na-skodu.cz/BLIKAC-ZRCATKA-octavia2-P-d2775.htm#

 

Budu asi potřebovat tuto redukci?

https://www.mroauto.cz/cs/katalog/detail-zbozi/blikac/magneti-marelli/351990001350/2376435/?gclid=CjwKCAjwpqv0BRABEiwA-TySwdiIouGpfZM5WB_MiOSGBVWTq5TSV_d-QWCr_KHZfW1RgrOy2mYN6hoCoDEQAvD_BwE

Dekuji

Editováno: , autor: Sonsamuelson
Vklad fotky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, podle ceny to není originál. Já kupoval za trojnásobek v servisu Škoda, podle malého TP. Pokud chcete ušetřit kupte to z netu, plus pošta k tomu... Pokud to budete vracet, tak platíte poštu znovu... Připravte si sadu bitů hvězdiček, a fakt malých, při nejhorším dokoupite dodatečně při výměně, až zjistíte, jaký tam v zrcátku je. Není to sranda vyměnit, byt jsem z boku otáčel kleštěma. Mám teď Octávii III, a v osvětlení nástupního prostoru, jsem měnil žárovku za led světla. To v tý dvojkové můžete taky udělat. Celé světlo, nebo jen žárovku koupíte na: obautodily.cz. 

13E8C44B-224C-4973-816A-AF4789DACB38.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No současně to mám tak,že mam na tom blikači to napájený a drát z toho je samec do tohoto byleho   ..

https://www.aci.cz/7622910q-svazek-kabelu-adapter-pro-bocni-blikac-do-zpetneho-zrcatka-7622913q-914q-original_d65173.html

Takže otázka zní,za to mají všechny ty blikače stejnou zdířku jako je v odkaze to ,,černý,,.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobře, tak blikači je "bílý samec" a ze zrcátka (z auta) musí být "bíla samice" ne?

 

edit:

aha, už chápu. Ty nový party už nemají svazek naletovaný, ale mají konektor. Takže asi jo, bude potřeba i i svazek.

Editováno: , autor: LiveBomb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...