Přejít na obsah

4x4 vs. SCOUT


Wollf

Doporučené příspěvky

Haldex II májí obě verze!!!! Scout ma navíc akorat vyšší podvozek, v připadě dýzlu je tam 2.0 TDI místo 1.9 TDI, je oplastovanej, litá 17" kola (s vyšším profilem pneu, díky čemuž se zvětšíla světlá výška podvozku), teď se mi zdá že má už v základu xenony a hlavně to nejduleŽitější................... má madlo před spolujezdcem :smich::smich:lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a hlavně to nejduleŽitější................... má madlo před spolujezdcem :smich::smich:lollol

twe tak to bych do tebe neřekl... seš ale --> :blbec: , když takhle mluvíš!!! to madlo je náhodou super!!! na normální přidržení je to stejný jak stropní madlo... takový ty kecy, že to nic nevydrží jsou nesmyslný!!!

jinak Scout MR 2008 nemá xenony v základu... jsou za 22,5 k

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

twe tak to bych do tebe neřekl... seš ale --> :blbec: , když takhle mluvíš!!! to madlo je náhodou super!!! na normální přidržení je to stejný jak stropní madlo... takový ty kecy, že to nic nevydrží jsou nesmyslný!!!

jinak Scout MR 2008 nemá xenony v základu... jsou za 22,5 k

Koukám, že jo asi hojně využíváš co? No někdo rád drží madlo a někdo volant, nevím jak ty, ale moje jediné oblíbené místo v autě je vpředu vlevo :) Teď mě tak napadlo, že já vlastně nikdy v autě neseděl jinde než za volantem... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že jo asi hojně využíváš co? No někdo rád drží madlo a někdo volant, nevím jak ty, ale moje jediné oblíbené místo v autě je vpředu vlevo :) Teď mě tak napadlo, že já vlastně nikdy v autě neseděl jinde než za volantem... :p

Já jsem si to madlo do své Okiny namontoval také, je to dobrá věc pro vystupování handikepované osoby, že se má čeho chytit a je snadnější ji z auta vytáhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, jestli kupuješ auto na tahání jiných aut na podválu, tak se poohlídni po jiný motorizaci a asi bych i od oktávky upustil, protože i 2.0TDI na tohle nebude to pravý ořechový. začal bych někde na 2.5l objemu a šesti válcích, zkus se poohlídnout třeba po předchozí generaci Passata V6 TDI nebo A4. a nejde ani o těch 10koní navíc který to má oproti 2.0TDI, ale o ty dva válce a objem, takže to bude příjemnější

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno, jestli kupuješ auto na tahání jiných aut na podválu, tak se poohlídni po jiný motorizaci a asi bych i od oktávky upustil, protože i 2.0TDI na tohle nebude to pravý ořechový. začal bych někde na 2.5l objemu a šesti válcích, zkus se poohlídnout třeba po předchozí generaci Passata V6 TDI nebo A4. a nejde ani o těch 10koní navíc který to má oproti 2.0TDI, ale o ty dva válce a objem, takže to bude příjemnější

Souhlasím 2,5 o.k 3,0 TDI super ale tto se dávalo až později ale ta 2,5 je dobrá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Haldex II májí obě verze!!!! Scout ma navíc akorat vyšší podvozek, v připadě dýzlu je tam 2.0 TDI místo 1.9 TDI, je oplastovanej, litá 17" kola (s vyšším profilem pneu, díky čemuž se zvětšíla světlá výška podvozku), teď se mi zdá že má už v základu xenony a hlavně to nejduleŽitější................... má madlo před spolujezdcem :smich::smich:lollol

Xenony v základu nemá a madlo je víte na co---???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Scout ma svetlu vysku vyssiu, ale hlavne vdaka pneumatikam 225/50 R17, ktore robia auto o par mm vyssim.

Vyska pneu 225/50 R17 je po os cca 325mm

Vyska pneu 225/45 R17 je po os cca 313mm

Vtip je hlavne v tom, ze zimne pneu R16 su nizsie a tak cela vyhoda vyssieho podvozku u Scouta je v zime v haji ;o)

Ja som si dal na 4x4 pneu s rozmerom pre Scout a pacilo sa mi to viac ako Scout, ktory je svojim oplastovanim pre inu kategoriu spotrebitelov. ET 37, co urobilo rozsirenie na kazdu stranu o cca 15mm, pohlad zozadu bol super.

Foto:

http://imajr.com/Original.aspx?Id=O2_4x4_279073

Kedze som menil 4x4 za RS, mozem na jazdenie po lahkom terene zabudnut, spomienky vsak ostavaju..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...