Přejít na obsah

Snizeny podvozek - pruziny


igor247

Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...

Trošku tvrdší mi to neva, pokud to nebude jako kokta v rsu... :-D

Jinak za 4000 to se pak nevyplatí kupovat ani použité a vzít rovnou funglovky :-)

Snad díly kolem (ramena,čepy) vydrží aspoň to stejné co při originalech (aspoň dva roky a těch 40-50t)

 

Mám eibachy na autě už asi 7 let a kola 18´´ a nemůžu si stěžovat.Auto má najeto 225 000km a náprava je stále původní.Určitě za mě až bude třeba výměna tak meyle HD je jasná volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já kupoval sadu meyle jak jsem porizoval auto (konec roku 2013) a během vánoc 2015 jsem už kupoval horní zadní ramena a čepy řízení na obou stranách.... Najeto bylo cca 45k

Edit: můžeš mi prosimte hodit adresu ofkud jsi kupoval? Ať nevemu nějakou napodobeninu...diky..

Editováno: , autor: angel.CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud se ptáš na meyle hd tak myslím,že je dobré kontaktovat tady na fóru člena passat

Navíc pokud ti to odešlo tak brzo tak ještě by mě zajímalo jak probíhala montáž těch meyle.Myslím,že to tady někde popisoval sup nebo přímo passat to už nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsou dva druhy ramen: Meyle (obyč) a Meyle HD (zesílené)

Pokud jsi měnil ramena již po 45 tis, je to důsledek špatné montáže nebo aušus dílu (pokud nejezdíš se Superbem RALLY)

A jedna velice důležitá věc !!!!!!

Pokud snižuješ auto, je nutné po montáži nižších pružin a jiných tlumičů všechna ramena povolit (obě horní i obě spodní), auto postavit na kola a znovu dotáhnout již na zatíženém autě. Pokud toto neuděláš, utrhne se uložení ramen. Na tohle málokdo myslí a pak si stěžuje....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I tak musíš ramena povolit a znovu dotáhnout. Snížením se změní základní postavení uložení ramen. Samozřejmě znovu udělat gemoterii.

No a po snížení se na českých silnicích začít modlit, ať si nic neutrhneš vespod auta :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ahoj, tenhle měsíc budu už konečně objednávat, známý (nemá škodovku) cosik říkal že bych si měl po snížení dávat bacha na sjíždění pneumatik zevnitř (hlavně vzadu kde mám LPG bombu - +70kg) a to hlavně jak tam hodím ještě 18´´ kola.... že mi to hodí kola do stylo A ..... je na tom něco pravdy ?

Děkuji

Edit: když je koupím a budu trvat na typovem listů, dají se poté zapsat do technicaku? (jen pro jistotu samozřejmě)

Editováno: , autor: angel.CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ses fakt zbláznil. 70kg v kufru a snižovat... Podvozek dostane na prdel jako prase

Do TP Ti to nikdo nenapíše i kdybys měl 20 typových listů. takových si tu vytisknu, kolik chci. S kulatým razítkem :kol-28: . Naopak spíš mít obavy, abys prošel STK. Zatím to tolerují, zatím...

Snížení podvozku je již kontruknční zásah a u auta s LPG bude ta STK ostřeji sledována.

Jinak áčka Ti to samozřejmě na zadku neudělá, podívej se, jak ta zadní náprava vypadá a jak funguje - obyč vlečná tuhá náprava

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, máš pravdu. Kašlu asi na to :-(nalitam denně 100km ve 4 lidech + LPG vzadu (nepočítám subak, zvedák atd.). Ještě jak tam dám 18" tak by to asi bylo na nic..... Přece jen nechci řešit co chvilku ramena a další blbosti.... Za ušetřené peníze natonuji okna mebo další nějakou capinu. Jen jsem myslel že v tom nebude až tak velký problém. Díky za objasnění ;-)

Editováno: , autor: angel.CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...