Přejít na obsah

Snizeny podvozek - pruziny


igor247

Doporučené příspěvky

Já, ale po týdnu jsem objednal tlumiče Bilstein B8 Sprint se zkrácenými pístnicemi

proc? bylo to na prd se seriovkama lepsi pruziny? ja koukal po tehlech http://www.milotec.net/sportovni-pruziny-e...do-1-230-kg.htm Tohle tema me totiz taky celkem zajima, uz kvuli vzhledu mazlicka!!! nemluve o jizdnich vlastnostech, tvrdsi, ale sedi... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle resim taky delsi dobu...pro nekoho jako sem kdo,chce jen snizit a nechce od supa jezdit na okruh preci staci jen pruziny....

I vyrobci udavaji ze do -35mm je mozne nechat orig tlumice.... :)

Ti co maji jen pruziny rikaji ze to je dobre a stale jeste komfortni a ti co maji cele podvozky rikaji ze je utrtrpeni mit jen pruziny a ze kdyz snizit tak jen cely povozek resp.tlumice i pruziny...... ;)

JA to vyresim tak,ze dam jen pruziny a kdyz nebude vyhovovat tak dam i tlumice ty se daji dokoupit samotne takze zadny problem...... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak ...jen na pružiny se vykašlete.....už mi dorazily Bilsteiny tak nahodim na auto a řeknu víc. Co jsem četl alfa romeo fora, tak

Bilstein B8 Sprint + H&R péra ve výsledku komfortnější než origo tlumič a H&R péra....a je to díky tomu, že drobné nerovnosti dovede tlumič se zkrácenou pístnicí daleko lépe vyrovnávat a reagovat na ně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to jsou stavitelne nebo ne ???Protoze za ty penize se da sehnat uz KW1 vyskove stavitelnej.....

Nejlevnjší KW varianta 1 jsem našel na ebayi za cca 24tis. KW varianta 1 a 2 je základ. Když už tak Varianta 3, tam aspon vyrábí tlumiče KONI a ne ALKO jak u varianty 1 a 2. ;)

Editováno: , autor: Vasekk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co jsem zjistoval ja:

pruziny: 4000,- eibach

podvozek: 12.000,- weitec

KW varianta 1: 17.000,- bez DPH

jinak rady lidi co jezdi na KW varianta 2 a 3 rikaji:

pokud das pouze pruziny, bude to nizsi, ale stejne to bude houpat a na nerovnostech to bude mit tendenci odskakovat...

pry si mam koupit bud weitec, nebo kw variantu 1

takze jsem chytry a zatim na to kaslu...

uvidime, zda bude nekdy zbytecnych 12t na podvozek...

:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...