Přejít na obsah

Snizeny podvozek - pruziny


igor247

Doporučené příspěvky

  • o 10 měsíců později...

To tu trochu oživím. Je to už nějaká doba, takže kdo se přidal s jakým podvozkem? A jaký máte zkušenosti?

Najedu tak 50tis km a nerad bych, aby mě to někde vykoplo ze zatáčky kvůli horšímu tlumení (tedy odskakování kola oproti serii) a nebo proto, že to byl šmejd, kterej zrovna v zatáčce vytek.

Taky bych chtěl dolu a cena okolo bůra byla optimal, ale jak sem to tu přečet, tak asi varianta kratší pružiny plus origo tlumiče vždy sníží jízdní vlastnosti. A to je špatná cesta :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co si dával za pružiny? HaR?

Zkoušel si vzít nějakou zatáčku přes rozbitou krajnici, jestli to odskakuje nebo ne? Já bych šel taky nejradši touto cestou a potom až se budou měnit tlumiče ve 200tis (což je tak 2 roky) tak až teprv pak dát i tlumiče. O kolik je to dole? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, asi pudu stejnou cestou, tak dej vědět, kdybys zkoušel ty hrboli apod. Kdy budeš přezouvat? Já nejdřív v dubnu..

No já klidně i v březnu.Jen co teplota trvale stoupne nad 7 stupňů tak jdu do toho.Jinak ani moc nepředpokládám,žebych nějak vyhledával hrboly.A už vůbec né až přezuju.Přece jen ta kola jsou dost cotlivá a radši se každé nerovnosti vyhnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...