Přejít na obsah

DIAGNOSTIKA - prehlad a strucny popis sw a kablov


ceannu

Doporučené příspěvky

Pokud máš 7 64 Start nebo Home tak to asi nerozchodíš.

Pokud máš 7 64 Prof nebo Ultimade tak nainstaluj Windows Virtual Pc a pod to Windows XP Mode a pojede to. Já to taky tak mám.

Druhá možnost je to že uděláš Format C, nainstaluješ XPčka a potom na to nainstaluješ 7 64

Při bootu ti to hodí tabulku jaké widle chceš spustit.

post-64336-0-20463000-1324314876_thumb.j

Editováno: , autor: coffin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím jak u start, home a prof. ale na ultimate mi to fičí bez jakých koliv problémů, stačí po nainstalování dát pravým na zástupce, zvolit vlastnosti a pak v kartě vybrat kompatibilitu tam zadat kompatibiliitu s xp sp3 a spouštět jako správce a jede. jinak vím že do ostatních w7 šel stáhnout nějaký opravný balík a pak šli spouštět programy z XP

Editováno: , autor: wiglegummi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar chlapi! ak mas win 7 64 starter alebo home premium tak to 100% nerozbehas lebo su to zakladne balicky a nemaju podporu v xp mode skoro na ziadny program fungovat to bude len od prof vyzsie. nainstaluj si 32bit je to ovela jednoduchsie a pojde ti to aj s win starter.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím jak u start, home a prof. ale na ultimate mi to fičí bez jakých koliv problémů, stačí po nainstalování dát pravým na zástupce, zvolit vlastnosti a pak v kartě vybrat kompatibilitu tam zadat kompatibiliitu s xp sp3 a spouštět jako správce a jede. jinak vím že do ostatních w7 šel stáhnout nějaký opravný balík a pak šli spouštět programy z XP

Tak mam taky ultimate udělal jsem jak píšeš pak dam spustit jako spravce napíše jestli chci změny v počítači dam ano točí a nic nenabehne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 7 měsíců později...

Dobrý den.

Rád bych se zeptal na funkčnost této diagnostky. Máte někdo zkušenost: Je to vůbec funkční? Není to nějaká totální levárna? Využíval bych to hlavně na Fabia I r.v.2004 modelový rok 2005! Bude to s ní komunikovat? Jde mi o základní funkce jako je čtení závad, reset výmeny oleje a podobné drobnosti...

Díky za Vaše názory...

D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám řekl bych stejný kabel, ale černé barvy. Používám jej k plné spokojenosti se softem Vag-COM 304 CZ, mám ale MR 2002. Ten program normálně běží na Windows Vista s příslušnými ovladači bez problému. Jinak tady na fóru je o vagu a kabelech dost témat, stačí zahledat.

PS: lepší je hledat přes google, vyhledavač tady na fóru není dle mě nic záživného :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za reakce.

Jsem bohužel asi v koncích. Mám v nb WIN 7 Home Premium a ještě navíc 64bit. Podle toho co jsem zatím vyčetl je to ta nejhorší varianta. Windows XP mode tedy do nb asi nenarvu, teda narvu ale nezaktivuju. To je pech ;-) ...

Možná ještě: Jaký je rozdíl mezi:

http://aukro.cz/diagnostika-usb-kkl-vag-audi-skoda-vw-zaruka-i2698540506.html

a

http://www.motordiag.cz/produkt/fast-KKL-USB

ten z motordiagu by měl pod win7 64bit fungovat

Díky ještě jdnou...

Editováno: , autor: Dubák
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 8 měsíců později...

Ahoj, měl bych dotaz. Mám v plánu si pořídit kabel pro komunikaci auta s pc. Zajímalo by mě co vše mohu dělat s kabelem za cca 300kč a 5000kč (myslím). Mám Fabii 1,4 MPI ve výbavě Classic rok 2001. Ale potřebuji například přenastavit servisní intervali, vymazat historii chybových hlášení apod. nějáké automatické zamykání po rozjezdu mé auto umět asi nebude :-D dočetl jsem se o nějákém KKL a HEX-CAN. HEX-CAN je, ale pro FII že? KKL pro FI? A poté tedy k základní otázce jaký je mezi nimi rozdíl kromě toho, že jeden je origo :-) a zda se vyplatí si ho koupit i za těch 300kč. Děkuji vám moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...