Přejít na obsah

DIAGNOSTIKA - prehlad a strucny popis sw a kablov


ceannu

Doporučené příspěvky

tak super ... mám kabel už nějaký rok, jen mi dcera odvezla noťas (s Vistama) do Plzně (nenávratně), takže jsem neměl čím dělat diagnostiku. No a jak jsem to přečetl tady, hned jsem začal zkoumat netbook druhé dcery, kolika bitové W7 Starter tam má a hle má 32Bitovou verzi, takže klasika, nainstalovat ovladač pro kabel, upravit COM port v řadiči, nahodit VAG, upravit COM port i zde a už to fachá :kol-47::kol-24:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak by to mělo být 2004 září první verze? :) Já ji mám, přesně se jmenuje Relese 409.1-S další co jsem viděl popsaný na torrentu byly 512 - vydán 24. prosince 2005 

 607 - vydán 14. července 2006 , 704 - vydán 5. dubna 2007 , 805 - vydání 29. května 2008 až 5/2009 (Revize 805.4 EN byla vydána 6/09) , 805.4 CZ - 3/2009 , 904, 907, 908 Full - vydáno: 8/2009 , 912 beta - vydáno: 12/2009 & VCDS Beta 10.3 - vydáno 31. března 2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 měsíce později...

Po přeinstalaci na W10 mi přestala jít anglická verze 10.. - při pokusu o otevření píše Unregistered stack. Je to škoda, protože tato verze mi šla celkem bez problémů. Zato verze 11, která je v CZ a šla hodně špatně předtím, jde takto stále. Kdyby někdo věděl jak oživit tu verzi 10 bylo by to fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...