Přejít na obsah

Projektorové natáčecí světlomety


Majk

Doporučené příspěvky

Už jsou tu témata, která se tím zabývají. Pokud máš kryty v pořádku, tak nelze vyloučit, že jsou světla vysvícená, tzn. vypálené odrazové plochy a zaprášený povrch čočky. To druhé teoreticky vyřešíš rozebráním a vyčištěním, to první je větší problém.

 

Ono to asi nebylo nic extra ani jako nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

 

měl jsem podobný problém, světla už nejsou nejnovější a vyřešila mě to jednoduše výměna žárovek za silnější, konkrétně GE H7 Sportlight 4200K a parkovačky Philips WhiteVision W5W Xenon efect. Mnohem více světla oproti klasickým H7 a ty parkovačky krásné bílé světlo.

 

Je to jednoduché řešení za pár korun, než měnit celá světla.

Editováno: , autor: JOHN55
  • Díky 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 1 rok později...

Zdravím, přidám se s dotazem dá se opravit překlápění v čočce.  Zůstalo mi to viset na dálkový.(jen levé světlo) Magnet necvaká. Po el. stránce vše v pořádku. Ve škodovce mi řekli jen komplet výměna za 15000kč. Našel jsem od Helly za 4600kč. Ale zajímá mě jestli už to někdo neřešil. Za odpověď předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...