Přejít na obsah

Sklopná anténa


John

Doporučené příspěvky

tak to je blbost. antena sa da menit ako chces. nemusis tahat novy kabel az k radiu. je tam zastrcka a zasuvka. sam som mal na obidvoch autach sklopne antenny. toto opatrenie proti zlodejom je podla mna kontraproduktivne. v umyvarke som ich sklopil a zatiahol ale nepohlo to. obidve anteny mi umyvacia kefa ohla. rozculovalo ma to az tak, ze som si zohnal gps anteny nesklapacie. taky ten zralok s gps modulom, ktory som nezapojil. antena je vysoka asi iba 5 cm a kvalita radia sa zhorsila, co chcem riesit predzosilovacom. ak bude zaujem mozem dodat foto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víte někdo jak oddělat anténní prut z antény od rádia, která jde pouze sklopit. V myčce to docela vadí. Díky

No čéče já jí mám taky sklopnou a měl sem jí venku kvůli stříkání myslim ten prut a de to,ale ofiko to asi nejde protože při uplném vyšroubování a sklápění zhruba v půlce náklonu maličko povyskočí /jediná dem. poloha/ tak pak musíš tahem zabrat směrem ven. De to . :p mě osobně to šlo až asi napotřetí, protože sem se o ni bál. B) Přeji šikovný ruce a trpělivost B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anténa (celá patka) je z auta lehce demontovatelná a výměnná. Je na jednu obrovskou matici přes zubatou podložku (tím je chycená do střechy a "uzemněná" vůči karoserii a vede z ní cca 10 cm dlouhej šlahoun končící konektorem. Takže prohodit jde přístupem zezadu, k rádiu není důvod cokoli dotahovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cartmanko - keď na anténu chytíš menej užitočného signálu, tak ti už nepomôže ani 10 zosilňovačov. Síce nimi zosilníš ten signál, ale v rovnakej miere aj šum a kadejaké rušenie, takže kvalita príjmu sa nezlepší. Navyše antény vo Fabii už majú v pätke zabudovaný predzosilňovač, ktorého úlohou je signál zosilniť tak, aby to pokrylo straty na konektoroch a vedení k rádiu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...