Přejít na obsah

Sklopná anténa


John

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Už jsem měnil antenu na autě za origo, ale pak šla zpátky, protože jsem měl nějaký špatný příjem na radio. Anténa se sudáva následovně: vyšroubuje se tak až se začne protáčet a pak silným tahem ven vyskočí. Je tam na konci závitu takové rozšíření jakoby kulička za kterou to tam drží. Zpátky se nacvakne a pak se zašroubuje. Ale porzor drží to jako sv-ně, tak pařádně silou, žádný strach nic se tam nemůže poškodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

vono, hlavně jak už určitě bylo napsáno, tak jsou dva druhy antén, jendna jde uplně normálně sundat a druhá taky -_- (jen trošku hůř ;) ale když už se ví jak nato, tak vpohodě)

jinak nechápu že máte s pidi anténama problém, já už ji tam mám docela dlouho, radio taky pouštim furt a bez jakýhokoliv problému

post-5-1161668695.jpg

Editováno: , autor: kláca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ktorý tvar? Prerába tie VW, alebo celkom iné?

Tak či onak, stále som presvedčený, že do tak malej plutvičky nejde vtesnať aj anténu na kvalitný príjem rozhlasu. Keby to šlo, tak by to výrobca urobil a nemusel by sa kašlať s plochami v sklách a ešte tam strkať kopec filtrov a zosilovače. A mobily by nepotrebovali mať pripojené slúchadlá ako anténu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Já mám normální šroubovací anténu a co jsem bydlel 4roky v paneláku anténu mi nikdo nešlohnul, ale až jsem se přestěhoval do baráku tak mi ji, teda zrovna s tím jela moje žena, šlohli v bílí den na parkovišti před hypermarketem. Takže bych byl tenkrát rád kdybych měl sklopnou, protože nový kus originál drátu je docela mastnej :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
ňákej novej kazatel no ;)-_-

starman: až budeš potřebovat vědět jak něco sundat, tak ti radši nebudem radit, abysme neudělali návod pro čorkaře, třeba

tak pardon, já to myslel dobře,

mimochodem, určitě nemáš růžové brýle, a víš že toto může číst zloděj...

jen jsem to poznamenal..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ňákej novej kazatel no ;)  -_-

starman: až budeš potřebovat vědět jak něco sundat, tak ti radši nebudem radit, abysme neudělali návod pro čorkaře, třeba

tak pardon, já to myslel dobře,

mimochodem, určitě nemáš růžové brýle, a víš že toto může číst zloděj...

jen jsem to poznamenal..

jde mi oto, že když sem příde někdo novej, bude potřebovat poradit jak něco sundat-odmontovat (nárazník, anténu, kapotu, nebo nevim co) a nebude třeba vědět komu psát přes SZ, tak mu nebudem radit?

hlavně myslim pokud se jedná o anténu, neni snad potřeba dělat nějaký tajnosti, nedáváme tady snad návod jak se dostat do auta a odjet snim bez klíčů ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

V týdnu jsem byl S Cosbym a potvrdil mi, že stačí u sklopné antény jí povolit a pak trhnout a že ven půjde. Měl jí tak u Koktávky. Tak to o víkendu zkusím, taky mě pěkně štvě jak třískne o sklo v myčce a uvažoval jsem o jiné. Sice do myčky jezdím jen několikrát za zimu ( teda mimo té letošní o které se ani ZIMA říct nedá ) jinak umývám růčo strůčo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...