Přejít na obsah

Sklopná anténa


John

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Mam sklopnou antenu. Vcera jsem prut zkousel vyndat a ani se nehne. Tahal jsem za to tak, ze se zdvihala strecha a nic. Mam MR06, tak nevim ,jestli neudelali nejakou dalsi "vychytavku". Nerad bych antenu vyrval i se zakladnou nebo si poskodil strechu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam sklopnou antenu. Vcera jsem prut zkousel vyndat a ani se nehne. Tahal jsem za to tak, ze se zdvihala strecha a nic. Mam MR06, tak nevim ,jestli neudelali nejakou dalsi "vychytavku". Nerad bych antenu vyrval i se zakladnou nebo si poskodil strechu.

nezbývá ti než zkoušet a zkoušet a zase zkoušet, já se k tomu vracel asi 4x a nakonec mi zůstala v ruce, ani nevím jak...

... jen doufám, že mi ji nikdo nečorne :fakac:

post-5-1173179928_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam sklopnou antenu. Vcera jsem prut zkousel vyndat a ani se nehne. Tahal jsem za to tak, ze se zdvihala strecha a nic. Mam MR06, tak nevim ,jestli neudelali nejakou dalsi "vychytavku". Nerad bych antenu vyrval i se zakladnou nebo si poskodil strechu.

neni nato snad ani potřeba moc rvát, ale hlavně ji vyšroubovat uplně nadorazpak ji pomalu sklápět a přitom za ni furt tahat, chce to najít tu správnou polohu, kdy to povolí ;) , já ji sundával na dvou autech a pokaždý to bylo jinak(u mě na combi to bylo tak v pulce sklápění ;) ),

ale to jestli má MR 06 nějakou vychytávku netušim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Krátká anténa chodí celkem dobře pokud jde o VKV, na středních vlnách je to problém.

Ale je ještě jedno řešení použijte náš kryt antény a tu původní pod něj ohněte. Spousta lidí to tak dělá na VKV to opět nebude problém na středních nevím.

Jen je třeba pečlivěji lepit nejlépe nechat 24 hod zatíženo, aby relativně malý ale stálý tlak původní antény neuvolnil kryt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Do háje, teď jsem si přečetl návod jak sundat sklopnou a cca před hodinou jsem si nechal vyměnit celou anténu kvůli zlomenýmu prutu v servise za 2001,-Kč. Jsem ji tam dal jen kvůli tomu,že mi ji urvala myčka v OMW a uznali, že je to jejich chyba, takže to pojišťovna zaplatí, ale měl jsem si nechat poslat odhad, dostat penízky a koupit něco hezčího ... :wallbash:kol100:feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkousel jsem to uz 4x a vzdal jsem to. Nejde v zadne poloze sklopeni.

Jestli nekdo z vas zkousel oddelat prut na MR 06, tak napiste jak to slo a jestli to vubec slo.

Chtěl bych vědět to samí mam MR 06 a ať taham jak chci nemůžu jí uvolnit - neví někdo co s tim?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zdarec.

Tak chlapi,po přečtení tohohle vlákna i s návodem na sundání NESUNDATELNÉ antény,sem to zkusil.Protože na tý mojí už nebylo co zkazit.Fakt se musí hooodně zabrat až škubnout a nakonec se to povedlo a tady sem vyfotil jak ta anténa vypadá + dal jsem jinou a stříknul koneček do chromu.

post-2967-1185387598_thumb.jpg

post-2967-1185387607_thumb.jpg

post-2967-1185387623_thumb.jpg

post-2967-1185387654_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
Zkousel jsem to uz 4x a vzdal jsem to. Nejde v zadne poloze sklopeni.

Jestli nekdo z vas zkousel oddelat prut na MR 06, tak napiste jak to slo a jestli to vubec slo.

Jde to už jsem to taky sundal (MR07) povolit nadoraz a pomalu sklápět a tahat.V určité poloze vyskočí. :palec2:

Akorát ,že ta druhá anténa co jsem ji tam chtěl dát ,tak má krátký závit a nejde tam chytit.Tak je tam zase zpátky ta původní. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes se mne konecne podarilo najit tu spravnou polohu, kdy antena vyskoci. Pokusu bylo v prubehu 6 mesicu hodne a kupodivu sla temer ihned po vysroubovani.

Temer jsem nesklapel. Takze MR06 jde take, system proti vyndani je uplne stejny, ten konec anteny vypada jako hlava hrebu.

Ted uz jen vybrat nejakou kratkou peknou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...