Přejít na obsah

Sklopná anténa


John

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

ANténa u F je na pikaču no, ale koukám, že ste tu navíc řešily i problémy úplně jiný, já bych zas měl problém se zajížděním do garáže.. nízká garáž a drhne to jak sviňa..

na druhou stranu ale radši to nechám drhnout než abych ztratil příjem radia..

co ta anténa stojí? kde se dá splašit? aby teda šla na F

Editováno: , autor: jvees69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

No, tak nepomohlo ani odsekání nájezdového betonu, kterej byl mrazem zvedlej, ani zasekání pojistky do zárubně vrat, pořád drhne, sice už ne tolik jako předtim, ale furt je to tam.. naši si anténu povolují, trochu odšroubujou a ohnou, pak je to v cajku, ale bál bych se, že tam zateče voda nebo tak něco..

myslíte že ta voda tomu nějak hrozí?? nebo je to schválně ta anténa takhle šroubovatelná a stavitelná? to asi těžko, co??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Tak jsem včera origo anténu na své Octávce I taku urval! Vadilo mi, že při návštěvě myčky mi anténa silně mlátila do zadního skla, jak jí kartáče nadzvedávaly a po vyjetí z myčky jsem měl anténu vždycky ohnutou a zaseklou v mezeře mezi zadními dveřmi a střechou :feve: Tak jsem jí včera podle návodu zkusil vytrhnout a ejhle, nemusel jsem ani vyvíjet mnoho síly. Povolila poměrně s malým odporem na první zátah. :palec2:

Jestli tohle měla být ochrana proti zlodějům, tak potěš! Tu pojistnou bambulku jsem ihned ubrousil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj, tak jsem si vyměnil anténu za origo s koncovkami na anténu a na HF sadu a mám na ní strašně malej příjem. Když dám na rádiu SCAN tak mi to nenajde žadnou stanici, ale ručně to je bez problémů. Tam kde táta jezdí a Fabií mám všude signál a když tam jedu já, tak se mi často ztrácí. Co by to mohlo dělat?? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak nepomohlo ani odsekání nájezdového betonu, kterej byl mrazem zvedlej, ani zasekání pojistky do zárubně vrat, pořád drhne, sice už ne tolik jako předtim, ale furt je to tam.. naši si anténu povolují, trochu odšroubujou a ohnou, pak je to v cajku, ale bál bych se, že tam zateče voda nebo tak něco..

myslíte že ta voda tomu nějak hrozí?? nebo je to schválně ta anténa takhle šroubovatelná a stavitelná? to asi těžko, co??

ta anténa je šroubovací schválně právě proto aby se dala sklápět ;) takže když ji před vjetím do garáže sklopíš tak se nic nestane :)

nebo proč myslíš že je šroubovací?? :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
Víte někdo jak oddělat anténní prut z antény od rádia, která jde pouze sklopit. V myčce to docela vadí. Díky

Prvy raz ju treba silou vytrhnut - ja som jemne vypacil skrutkovacom, potom som zbrusil vystupok - ak chce niekto kradnut tak ukradne aj s ocranou a este narobi skodu aj na aute. Verim ze niekomu to pomoze.

post-35015-1244924692_thumb.jpgpost-35015-1244924665_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Lidi kdyz uz je rec o antenach, dneska mi to zaclo nejak sumet na vsech kanalech, kdyz to oddelam z radia a dotknu se sroubovakem vystupu, tak to hraje super, kdyz jsem zkousel vzadu prut , jde nejak moc lehce ohybat, ze by ho mycka zlomila ? (pri myti auta ho nesklapim)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 7 měsíců později...
  • o 1 rok později...
  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...